Курсова робота «Вдосконалення роботи менеджера при організації технологічного процесу надання послуг харчування у готельному комплексі», 2014 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 05.08.2014 16:05 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти досліджуваної теми 5 1.1. Поняття менеджменту туристичної діяльності та основні його функції 5 1.2. Технологічний процес наданнях послуг харчування у готельному комплексі 9 1.3. Основні завдання менеджера при організації технологічного процесу надання послуг харчування у готельному комплексі 12 Розділ 2. Аналіз роботи ПП «Світанок» 18 2.1. Оцінка діяльності ПП «Світанок», організаційна структура та робота персоналу 18 2.2. Дослідження технології надання послуг харчування в готелі 25 2.3. Оцінка роботи менеджера з організації надання послуг харчування в готелі 27 Розділ 3. Резерви вдосконалення роботи менеджера з організації надання послуг харчування 31 3.1. Напрямки удосконалення роботи менеджера з організації надання послуг харчування 31 3.2. Оцінка запропонованих напрямків та їх вплив на діяльність організації 34 Висновки і пропозиції 35 Список використаної літератури 37 Додаток 1 38

Висновок

Дана курсова робота присвячена розробці напрямків з вдосконалення роботи менеджера при організації технологічного процесу надання послуг із харчування в готельному комплексі. Робота включає в собі теоретичне та практичне дослідження.
В ході аналізу теоретичних основ було досліджено сутність менеджменту туристичної діяльності. Аналіз показав, що менеджмент туризму - це управління туристичною політикою підприємства. Менеджмент туризму виконує різні функції, серед яких функція планування, організації, мотивації та контролю. Саме ці завдання виконує організатор роботи харчування в готелі - менеджер.
Завдання менеджера визначаються посадовою інструкцією, що враховує особливості готелю.
Аналіз роботи менеджера із організації технології громадського харчування показав, що робота проводиться відповідно до розпорядку, складеного адміністрацією закладу. В ПП "Світанок" працюють 2 менеджери позмінно, через день. Тривалість робочого дня - з 7 до 23 години, понаднормова, за що працівники отримують додаткову плату.
Послуги з харчування здійснюються в ресторані готелю. Організацію харчування здійснює 2 менеджери, 3 працівники кухні та 2 працівника обслуговуючого персоналу.
Харчування в готелі здійснюється за таким правилом: гостям надається сніданок, який замовляється із стандартного меню. В обідній час організовується швецький стіл, де подаються гарячі страви та холодні закуски.
Основним завданням менеджера є організація всього процесу - від прибирання до закупівлі продуктів для кухні.
Оцінка якості роботи персоналу проводиться адміністрацією закладу та за допомогою відгуків колективу.
До основних проблем, які виникають при роботі менеджера, можна віднести:
- неправильно складені планові показники по використанню продуктів;
- несвоєчасна поставка продуктів на кухню;
- неналежний контроль за сервіруванням столів залу;
- неналежний контроль за прибиранням, миттям посуду;
- неналежний контроль за якістю приготованих страв.
Основними напрямками вдосконалення роботи менеджера з організації харчування є можливість організації вечері в номерах гостей та розробка програмного забезпечення, що дозволить оперативно реагувати на проблеми і забезпечити кухню всіма необхідними продуктами.
Основний ефект від даної пропозиції - нематеріальний, він оцінюється рівнем задоволення гостей закладу від сервісу ресторану. Що стосується самого програмного забезпечення, в якому буде відображатись кількість необхідних продуктів на початок робочого дня, то його розробка обійдеться в 4000 грн. Цю суму підприємство окупить за період менше року.
Питання відповідальності за якість страв, сервірування столу та належного контролю за чистотою залу і посуду можливо вирішити за допомогою мотивації персоналу і його зацікавленні в тому, щоб робота проводилась на найвищому рівні. Основними методами мотивації персоналу є матеріальна мотивація у вигляді заробітної плати, надбавок та преміальних.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?