Курсова робота «Управління адаптацією персоналу як фактор підвищення ефективності діяльності організації», 2012 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 05.08.2014 15:40 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти процесу адаптації на підприємстві 5 1.1. Адаптація молодих фахівців 8 1.2. Адаптація нових співробітників 11 1.3. Адаптація керівників 13 Розділ 2. Аналіз процесу адаптації та підприємстві «Інтелект-нова» 16 2.1. Загальна характеристика підприємства 16 2.2. Аналіз рівня адаптації персоналу на підприємстві «Інтелект-Нова» 18 2.3. Розробка етапів адаптації персоналу на ПП «Інтелект-нова» 23 Розділ 3. Шляхи вдосконалення системи адаптації на підприємстві 28 3.1. Зарубіжний досвід управління адаптацією 28 3.2. Вдосконалення планування процесу адаптації нових працівників 32 3.3. Реалізація проекту адаптації на підприємстві 35 Висновок 37 Список використаної літератури 39

Висновок

Отже, дослідивши курсову роботу на тему: «Управління адаптацією персоналу як фактор підвищення ефективності діяльності організації», можна зробити наступні висновки.
Адаптація - це взаємне пристосування працівника й організації, що ґрунтується на поступовому вливанні співробітника в нові професійні, соціальні й організаційно-економічні умови праці.
Особливості адаптації різних працівників різна. Так для нових працівників важливими цілями адаптації є :
- можливість більш швидкого досягнення робочих показників, прийнятних для організації - роботодавця.
- зменшення стартових витрат. Новий працівник не завжди знає роботу й те, як працює організація. До того часу, поки він працює менш ефективно, чим досвідчені співробітники, його робота вимагає від організації більш високих витрат.
Процес адаптації можна вважати завершеним лише в тому випадку, якщо виробничим успіхам молодого фахівця супроводжують гарні відносини у виробничому колективі. Критерієм оцінки такої адаптації служить почуття задоволеності роботою.
Якщо новий співробітник добре проінструктований, він буде випробовувати довіру до керівника, організації, засвоїть їхні вимоги, буде комфортно себе почувати і ефективно працювати.
Адаптація керівника дещо інша. Вирізняють стратегії адаптації керівника: вичікувальна, критична, раціональна.
Процес адаптації прийнятих працівників містить 3 етапи:
1 етап - підготовчий або етап професійної орієнтації й відбору кандидатів на роботу.
2 етап - етап професійної адаптації.
3 етап - етап професійного саморозвитку нових співробітників у колективі.
Як показав досвід вітчизняних організацій, у країні недостатньо уваги приділяється проблемі профорієнтації та адаптації кадрів. На жаль, управлінські працівники не до кінця розуміють значення профорієнтації й адаптації як методів регулювання робочої сили в організації.
Саме тому, більшість населення ходить на роботу тільки для того, щоб заробляти гроші, а не для того, щоб отримувати задоволення. Зарубіжний досвід показує, що якщо працівнику показати його значимість для підприємства та розвивати його як професіонала, ставлення такого персоналу до себе і до робочого колективу буде зовсім інакшим: людина працюватиме з задоволенням більш ефективно.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?