Курсова робота «Розробка та реалізація кадрової політики на рівні підприємства», 2012 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 05.08.2014 15:39 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти роботи кадрової політики на підприємстві 5 1.1. Поняття кадрової політики 5 1.2. Класифікація кадрової політики на підприємствах 6 1.3. Принципи підбору персоналу відділом кадрів 11 Розділ 2. Аналіз кадрової політики на СФГ «Гафійчук» 17 2.1. Загальна характеристика підприємства 17 2.2. Кадрова політика підприємства 20 2.3. Дослідження мотиваційної політики підприємства 22 Розділ 3. Шляхи вдосконалення управління кадрами на підприємстві 25 3.1. Розробка шляхів вдосконалення кадрової політики 25 3.2. Вдосконалення мотиваційної політики на сільськогосподарських підприємствах 29 Висновок 33 Список використаної літератури 34

Висновок

За даними курсової роботи можна зробити наступні висновки:
Кадрова політика - головний напрямок у роботі з кадрами, набір основних принципів, що реалізуються кадровою службою підприємства. Кадрова політика являє собою стратегічну лінію поводження в роботі з персоналом. Кадри - це головний і вирішальний фактор виробництва, перша продуктивна сила суспільства. Вони створюють і надають руху засобу виробництва, постійно їх удосконалюють. Від кваліфікації працівників, їхньої професійної підготовки, ділових якостей значною мірою залежить ефективність виробництва.
Виділяють такі типи кадрової політики : пасивна; реактивна; превентивна; активна.
Комплекс підбору нового персоналу включає в собі декілька етапів:
1.попередній добір (аналіз інформації про кандидата, що утримується в наданій документації: резюме стандартної форми, диплом, рекомендації й ін.);
2.збір інформації про кандидата (від інших людей);
3.заповнення бланка заяви й анкети;
4.попередню відбіркову бесіду (з минулий добір по документах);
5.групові методи добору;
6.особистісні запитальники і тести (у тому числі психологічні тести і тести професійних здібностей);
7.співбесіда/інтерв'ю;
8.медичний огляд;
9.ухвалення рішення.
Досліджуване підприємства – СФГ «Гайчук» має просту систему управління. Весь персонал підпорядковується директорові, який організовує їх роботу. Виробництво на підприємстві організують на внутрішньогосподарських, виробничих підрозділах, які зайняті основною діяльністю (виробничі дільниці). Причому поряд з цими підрозділами сюди відносять обслуговуючі виробництва і допоміжні підприємства (ремонтні майстерні, складські приміщення, пункти переробки сільськогосподарської сировини).
Персонал підприємства в цілому стабільний. Адміністративна частина персоналу не змінюється з початку роботи підприємства.
Навчання персоналу проводиться з перших днів прийому на роботу. Підприємство не використовує новітніх технологій, а тому перекваліфікація та підвищення кваліфікації не практикується.
Кадрову політику на СФГ «Гайчук» проводить директор, який має право вносити пропозиції з удосконалення системи управління персоналом. Ефективна система кадровою роботою повинна являти собою мислячу систему, при функціонуванні якої може бути синхронно й у масштабі всієї організації забезпечений правильний персональний підхід до кожного працівника з практично миттєвим реагуванням на найменші зміни розмірів його трудового внеску.
У сільськогосподарському виробництві можна виділити такі основні групи мотивів трудової діяльності: матеріальні, духовні, виробничо-побутові та соціальні. Матеріальні мотиви сьогодні є найбільш актуальними, особливо зараз, коли заробітна плата мінімальна.
До напрямків вдосконалення кадрової політики на досліджуваному підприємстві доцільно віднести вдосконалення мотивації. Підприємство буде працювати більш ефективно, коли робота буде злагодженою, а персонал буде відчувати відповідальність за виконання робіт.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали