Курсова робота «Використання організаційно-розпорядчих методів при роботі з персоналом», 2012 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 05.08.2014 15:38 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття організаційно-розпорядчих методів 5 2. Розпорядницька поведінка керівника та методи розпорядчого впливу 9 3. Оцінка управління персоналом на ПП «Так» 15 4. Аналіз організаційно-розпорядчої роботи керівника 21 Висновок 26 Список використаної літератури 28 Додатки 29 Додаток А 30 Додаток Б 31

Висновок

Методи менеджменту реалізують у межах системи виробничих відносин між працівниками трудового колективу. Організаційно-розпорядчі методи менеджменту — система важелів та регуляторів, яку використовують для організації певної поведінки й діяльності індивідів, груп працівників і трудових колективів організацій.
Організаційно-розпорядчі методи менеджменту класифікують за різними ознаками. Найважливішою є класифікація, в основі якої специфіка важелів організаційного впливу (норм, інструкцій, дисциплінарних вимог, відповідальності, повноважень та ін.). Об'єднуючи їх за роллю в процесі менеджменту, можна виокремити дві підгрупи організаційно-розпорядчих методів менеджменту: організаційно-стабілізуючі і розпорядчі.
Методи розпорядчого впливу дають змогу запобігти відхиленням від планової програми господарювання, забезпечити врівноваження системи впровадженням досконалішого порядку організації праці, планування, стимулювання тощо.
Формами їх є усні та письмові розпорядження: директиви, постанови, накази, вказівки, розпорядження, резолюції. Документи з аналогічними назвами — це лише зовнішній аспект розпорядчого впливу, який може бути усним чи документально оформленим. Усна форма оперативніша, документальна сприяє глибшому розумінню, обліку і контролю виконання розпоряджень. Уміле поєднання всіх форм розпорядчої діяльності сприяє успішній діяльності керівника.
В курсовій роботі проаналізовано управлінську діяльність ПП "Так", що займається наданням інформаційних послуг. На підприємстві роботу організовує директор, який має в своєму штаті працівників, що відповідають за свій вид роботи. Директор організовує роботу, застосовує спеціально-розроблені технічні інструменти для цього. Свої рішення та вказівки доносить до працівників в усній або письмовій формі у вигляді розпоряджень, наказів чи резолюцій.
В курсовій роботі досліджено ряд проблем в роботі працівників, які можна вирішити за допомогою ефективних управлінських рішень. Зокрема основним завданням вдосконалення роботи підприємства є розробка системи мотивації працівників.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?