Курсова робота «Інформаційні системи і технології створення та розвитку туристичної бази», 2012 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 05.08.2014 15:11 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Опис проекту створення туристичної відпочинкової бази 5 1.1. Суть проекту та його структура 5 1.2. Цілі та завдання проекту 7 1.3. Огляд відповідальності за створення проекту 9 Розділ 2. Аналіз проекту створення та розвитку туристичної бази 10 2.1. Огляд інформаційної системи створення проекту 10 2.2. Розробка календарного плану та планової тривалості проекту 11 2.3. Опис основних завдань створення проекту 13 2.4. Ресурсне планування проекту створення туристичної бази 18 2.5. Бюджетне планування проекту створення туристичної бази 21 Розділ 3. Аналіз виконання проекту створення та розвитку туристичної бази ПП «Слобода» 24 Висновки 29 Перелік використаних інформаційних джерел 31

Висновок

Робота присвячена розробці бізнес-планування в інформаційному середовищі засобами програми Microsoft Project. Дослідження проводяться на базі діяльності приватного підприємства, що планує відкрити відпочинкову базу для організації зеленого туризму. Підприємство має в своєму розпорядженні 800 тис.грн, за які потрібно виконати основні роботи по будівництву та організації туризму. Для здійснення інших робіт ПП необхідно кредитуватись.
За допомогою програми було розроблено графік програми. Даний графік відображається в діаграмі Ганта.
Дата початку проекту 18.02.2013 року, дата закінчення будівництва та здача будівельного об'єкту - 06.05.2014р. Планування проекту поетапне. Етапи роботи формують завдання. За допомогою формування завдань виділено основні з них:
Підготовка документації триватиме майже 24 дні.
Початкові будівельні роботи триватимуть 120 робочих днів.
Організація будівництва триватиме 75 робочих днів.
Придбання техніки та обладнання і її встановлення займе 22 дні.
Будівництво альтанок для відпочинку займе 20 робочих днів.
Придбання велосипедів – 5 робочий днів.
Завіз техніки та меблів займе 12 робочий днів.
Відкриття туристичної бази триватиме 2 робочі дні
Рекламна кампанія підприємства триватиме 30 днів.
По кожному із завдань створено базу ресурсів (трудових чи витратних), які формують загальні затрати часу та бюджет підприємства.
Загальний бюджет становить 800 тис.грн - власних коштів, та 784,5 тис.грн. позичених коштів. Підприємство до 2016 року погашатиме заборгованість за кредитом. На графіку Ганта відображено дати погашення кредиту та сформовано загальну вартість проекту.
Завершальною стадією бізнес-планування є контроль за виконанням робіт. Контроль за виконанням робіт несе керівник підприємства. На завершальному етапі кожного із завдань здійснюється контроль за виконаними роботами.
Кожна планова сума може бути заміненою на фактичну, таким чином в ході реалізації проекту бюджет інвестиційного плану може змінюватись.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?