Курсова робота «Атестація працівників апарату управління», 2012 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 05.08.2014 15:08 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Особливості роботи працівників апарату управління 5 2. Методи оцінки якості роботи працівників апарату управління 9 3. Атестація апарату управління сільськогосподарського підприємства СФГ «Гайчук» 17 4. Проблеми атестації та напрямки її вдосконалення 25 Висновок 31 Список використаної літератури 33

Висновок

В даній курсовій роботи було дослідження особливості роботи управлінського персоналу. Процес правління пов’язаний з такими групами факторів, як зовнішні передумови; умови службової діяльності; особистісні фактори. Діяльність менеджера, що працює творчо, володіє мистецтвом управління, характеризується підприємливістю, постійним пошуком нових можливостей у сфері економіки, технологій, організаційної структури, використання потенційних можливостей трудового колективу і кожного виконавця зокрема.
Керівником організаційно-виробничої організації є людина, яка одночасно є і лідером і ефективно управляє своїми підлеглими, завданням якого є вплив на інших людей з метою виконання завдань, доручених організацією.
Оцінка якості управління здійснювалася з метою визначення наявних можливостей поліпшення, розробки конкретних напрямків і шляхів їх використання персоналом підприємств. Атестація представляє собою традиційний метод оцінки ефективності виконання співробітником своїх посадових обов’язків, який здійснюється його безпосереднім керівником за допомогою стандартних критеріїв.
В ході дослідження в курсовій роботі проаналізовано особисті якості керівників, визначено оцінку факторів, що впливають на успіх та невдачі керівників, проведено оцінку якості поведінки керівників по відношенню до підлеглих, та організацію мотивації, окрім цього проведено аналіз управління діяльності керівників.
Серед основних причин низької ефективності і неконкуренто-спроможності сільського господарства виділяють відсутність дійової системи мотивації продуктивної праці, що зумовлено низькою ціною праці трудівників села, і призводить до негативних наслідків соціально-економічного характеру, головним з яких є падіння рівня і якості життя сільського населення. Розвиток соціальної та виробничої інфраструктури окремо виділяють серед великої кількості інструментів стимулювання, мотивації та залучення кваліфікованих кадрів на село, підвищення престижності роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали