Реферат «Фінансово – математичного моделювання структурних елементів моделі грошових розрахунків», 2012 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 05.08.2014 15:03 · від kseniya_www · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Моделі розрахунків на підприємстві 4 2. Поняття фінансово-математичного моделювання 12 3. Фінансово – математичного моделювання структурних елементів моделі грошових розрахунків 17 Заключення 19 Глосарій 20 Література та інші посилання 23

Висновок

Більша частина грошового обороту припадає на безготівковий оборот, який охоплює всі сфери господарських відносин підприємств і організацій, банківських і фінансових установ, населення. Для оптових підприємств актуальним є розрахунок після реалізації. Саме тому в продавців виникає дебіторська заборгованість.
В роботі розглянуто залежність дебіторської заборгованості від числа клієнтів та виручки від реалізації.
Аналіз проведено за допомогою кореляційного аналізу - це статистичне дослідження залежності між випадковими величинами. У найпростішому випадку досліджують дві вибірки (набори даних), у загальному — їх багатовимірні комплекси (групи).
За даними аналізу підприємства, залежність становить 91%.
В ході аналізу дослідження закономірність динаміки та встановлено рівняння залежності дебіторської заборгованості від числа клієнтів та виручки, що може дозволити спрогнозувати результат з ймовірністю 91%.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?