Реферат «Фінансова піраміда та можливості її використання у фінансовій діяльності», 2012 рік

З предмету Фінанси · додано 05.08.2014 15:01 · від kseniya_www · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття та види фінансових пірамід 4 2. Використання фінансових пірамід в фінансовій діяльності 7 3. Досвід використання успішних фінансових пірамід в Україні 15 Заключення 18 Глосарій 19 Література та інші посилання 20 Додатки 21

Висновок

Поняття фінансової піраміди дещо спотворене негативним досвідом. Фінансова піраміда - це організація, членство в якій купується за певні кошти, за перебування в піраміді її члени отримують дохід.
Фінансові піраміди є шахрайськими, якщо вони працюють на осевої переливання коштів від однієї людини до іншої. Якщо ж діяльність підкріплена певним доходним бізнесом, то такій фінансовій піраміді присвоюється назва мережі, а її діяльність називають мереженим маркетингом.
Мережевий маркетинг – це та ж фінансова піраміда, в якій члени платять внески і отримують дохід протягом всього періоду перебування в ній. Найбільш успішними мереженими організаціями є Amway, Mary Kay, Oriflame. Бездоганна у виплатах учасникам репутація, продукція хорошої якості, яка постійно користується попитом в споживачів дають можливість залучати більше людей в мережу. Такі компанії будуть мати постійний дохід до того часу, поки їх продукція буде купуватися.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?