Реферат «Фінансова точка беззбитковості та її оцінка. Ефекти фінансового лівериджу», 2012 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 05.08.2014 15:00 · від kseniya_www · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поріг рентабельності та точка беззбитковості 4 2. Встановлення оптимальної ціни для беззбиткової діяльності 9 2. Фінансовий ліверидж 13 4. Аналіз беззбитковості та операційного лівериджу 16 Заключення 18 Глосарій 19 Література та інші посилання 20

Висновок

Під час планування прибутку від операційної діяльності необхідно визначити точку беззбитковості, яка відповідає такому обсягу продажу, за якого надходження від реалізації продукції дорівнюють витратам на виробництво і реалізацію цієї продукції.
Якщо рівень обсягу продажу нижчий від точки беззбитковості, виробляти такий товар невигідно, збитково. Кожна одиниця товару, продана в зоні, що знаходиться вище за точку беззбитковості, збільшує прибуток.
Запас фінансової міцності у відсотках показує, на скільки відсотків підприємство може знизити обсяг реалізації, не зазнаючи при цьому збитків.
Наявність постійного елементу в складі витрат при зростанні обсягів продажу викликає непропорційне збільшення прибутку. Таким чином, темпи збільшення (зменшення) прибутку випереджають темпи збільшення (зменшення) обсягів продажу. В цьому проявляється ефект операційного лівериджу або операційного важеля.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали