Реферат «Дослідження структурних елементів моделі грошових розрахунків на підприємстві», 2012 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 05.08.2014 14:58 · від kseniya_www · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Поняття рорзахунків на підприємстві 5 2. Поняття грошового обороту 7 3. Моделі безготівкових розрахунків 10 Заключення 17 Глосарій 18 Література та інші посилання 19

Висновок

У процесі виробничої діяльності суб'єкти господарювання вступають у різні розрахунково-грошові відносини з іншими підприємствами, організаціями, ланками фінансово-кредитної системи, фізичними особами. Розрахунки здійснюються готівкою або шляхом безготівкових перерахувань через установи банків, але завжди у грошовій формі. Грошовий оборот - це виявлення сутності грошей у русі. Він охоплює процеси розподілу й обміну. Розмежування грошового обороту на безготівковий і готівковий стає інструментом регулювання об'єкта грошового обороту - грошової маси.
Більша частина грошового обороту припадає на безготівковий оборот, який охоплює всі сфери господарських відносин підприємств і організацій, банківських і фінансових установ, населення. Розрахунки на підприємстві можуть здійснюватися різними методами:
за допомогою платіжних доручень;
за допомогою розрахункового чека;
використання акредитиву;
вексельні розрахунки;
розрахунки пластиковими картками.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?