Курсова робота «Особливості податкових систем США та Японії», 2012 рік

З предмету Фінанси · додано 05.08.2014 14:56 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Податкова система США 4 1.1. Організація податкової системи США 4 1.2. Податки та збори США 5 Розділ 2. Податкова система Японії 9 2.1. Організація податкової системи Японії 9 2.2. Податки та збори Японії 10 Розділ 3. Значення податкових систем США та Японії в формуванні бюджетів країни 12 Висновки 21 Список використаної літератури 21

Висновок

Отже, дослідивши податкові системи США та Японії ми бачимо, що вони мають багато чого спільного. Зокрема країни мають державні та місцеві податки та збори.
Однак значення податків у формуванні бюджетів є різною. Так податкові надходження США фактично і є доходами бюджету країни, а в Японії податкові надходження становлять тільки 40% доходу бюджету.
В США найбільше податкових зборів бюджет отримує з прибуткового податку фізичних осіб. Його ще називають федеральним прибутковим податком. Ставки цього податку в США коливаються від 5 до 30% залежно від доходів. В Японії даний податок також є ключовим. Його ставка коливається від 10 до 37% залежно від доходу. Окрім цього в Японії є ще індивідуальні територіальні податки зі ставкою від 3 до 10% доходу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення