Реферат «Дослідження стохастичних процесів та їх використання у фінансовій діяльності», 2012 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 05.08.2014 14:55 · від kseniya_www · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття стохастичного процесу 4 2. Теоретичні аспекти використання стохастичного процесу у фінансовій діяльності 6 3. Практичні дослідження стохастичних процесів у фінансовій діяльності медичного закладу 10 Заключення 17 Глосарій 18 Література та інші посилання 19

Висновок

Стохастичний процес [random process] (імовірнісний, випадковий процес) - випадкова функція X(t) від незалежної змінної t (у економіці вона найчастіше інтерпретується як час). Основною передумовою стохастичного моделювання є можливість скласти сукупність спостережень, тобто можливість повторно виміряти параметри одного і того ж явища в різних умовах. Як зовнішні умови, що впливають на діяльність медичної установи, так і процеси, що розвиваються у самій медичній установі, є результатом складної і неоднозначної взаємодії багатьох чинників, причин, залежностей, багато з яких має випадкову (ймовірнісну) і/чи нечітку (розпливчасту) природу. Поточний фінансовий стан медичної установи, можна описати за допомогою вектора характеристик:
Y = (x1, …, xn).
В даній роботі зроблено аналіз залежності прибутку від кількості пацієнтів та обсягом інвестицій.
Y - це величина отриманого прибутку; X1 – кількість пацієнтів; Х2 – інвестиції в обладнання та запаси матеріалів.
Коефіцієнт множинної детермінації показує, що приблизно на 99,98% Y залежить від Х1 та Х2. Це свідчить по щільний зв’язок, враховуючи як мінімум два фактори впливу.
Рівень спостережень дозволяє судити про достатній рівень для оцінки множинної регресії.
З 5% - м ризиком помилки існує ймовірність більша ніж 95%, що залежність між Х1 та Х2 існує. В результаті аналізу було складено рівняння залежності: Y = 0,09 X1 -0,04X2 -0,02, яке показує плановий результат прибутку з ймовірністю 95%.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?