Курсова робота «Фінансова діяльність акціонерних товариств», 2012 рік

З предмету Фінанси · додано 03.08.2014 17:15 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Особливості діяльності акціонерних товариств 5 1.1. Поняття акціонерних товариств та їх типи 5 1.2. Формування фінансів акціонерних товариств 7 Розділ 2. Аналіз фінансової діяльності ПрАТ «Птахофабрика Україна» 16 2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства 16 2.2. Фінансові показники діяльності підприємства 22 2.3. Ефективність фінансової діяльності ПрАТ «Прахофабрика Україна» 30 Розділ 3. Перспективи розвитку фінансової статеми ПрАТ «Птахофабрика України» 35 Висновок 40 Список використаної літератури 41 Додатки 42

Висновок

Акціонерні товариства в Україні є основною формою власності найбільших виробничих та промислових підприємств.
Акціонерне товариство - господарське товариство, статутний капітал якого поділено на визначену кількість часток однакової номінальної вартості, корпоративні права за якими посвідчуються акціями. Мінімальний розмір статутного капіталу акціонерного товариства становить 1250 мінімальних заробітних плат виходячи із ставки мінімальної заробітної плати, що діє на момент створення (реєстрації) акціонерного товариства.
Сьогодні є 2 типи акціонерних товариств: публічні та приватні. Особливістю формування фінансів акціонерних товариств є те, що статутний капітал є акціонерним. Збільшення статутного капіталу відбувається за рахунок збільшення номінальної вартості акцій, або збільшення кількості акцій існуючої номінальної вартості.
Аналіз фінансової діяльності акціонерного товариства проводився на базі діяльності ПрАТ "Птахофабника Україна". За даними аналізу ми бачимо, що підприємство є прибутковим. Однак в 2010 році оборот підприємства зменшився, що зменшило і вартість капіталу, в основному оборотного. Прибуток підприємства також дещо зменшився за останній рік. Однак в порівнянні із кризовим 2008 роком, він зріс на 908,5%.
Аналізуючи фінанси підприєства ми бачимо. що основну частину активів складають оборотні кошти.
Капітал в основному сформований за рахунок коштів акціонерів. Тільки 31,6% - є позиченими коштами.
Підприємство є ліквідним, фінансово стійким та стабільним. Показники ділової активності за останній рік покращилися. Рентабельність виробництва - 12,2%, що менше минулорічного показника на 6,5%.
Досліджуючи джерела покращення фінансової діяльності було проаналізовано запас фінансової міцності. Встановлено, що при темпі зростання доходу в 2010 році на 90,3 %, зростання прибутку складе 17,2 %, а ефект операційного лівериджу - 0,2. Запас фінансової міцності становить 55,8 млн.грн.
В 2010 році прибуток підприємства було частково розподілено між учасниками. Дивіденди склали 830 тис.грн, або 6,6% чистого прибутку.
За такою тенденцією зміни фінансових показників, підприємство може бути в 2011 році збитковим, якщо не зменшить інші операційні витрати, основними складовими яких є псування продукції та штрафні санкції. Підприємство буде прибутковим, якщо дані витрати скоротити щонайменше на 70%.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?