Курсова робота «Ринок фінансових послуг, його роль та місце у структурі фінансового ринку», 2012 рік

З предмету Фінанси · додано 03.08.2014 17:14 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Суть фінансових послуг та їх види 5 2. Значення фінансового ринку в економіці 8 3. Аналіз сучасного ринку фінансових послуг в Україні 11 4. Напрямки вдосконалення ринку фінансових послуг України 19 Висновки 26 Список використаних джерел 26 Додатки 26

Висновок

Дана курсова робота присвячена дослідженню ринку фінансових послуг України. Фінансові послуги за своєю структурою дуже різні, вони можуть мати риси кредитних операцій, операцій оренди, страхування тощо, проте всі вони раціонально доповнюють мобілізацію й використання фінансових ресурсів в інших підсистемах фінансової системи держави.
Значення фінансових послуг на фінансовому ринку є досить велике, адже вони запроваджують механізм викупу в інвесторів належних їм фінансових активів і тим самим підвищують ліквідність цих активів. Фінансовий ринок здійснює мобілізацію коштів для економічного розвитку, забезпечує перерозподіл їх між галузями, областями та регіонами; забезпечує нагромадження коштів і визначає економічне зростання. Фінансовий ринок утворює достатні фонди коштів для всіх суб’єктів економіки – держави, фірм і підприємств, домашніх господарств.
Аналіз фінансових послуг України в 2008-2010 роках показав, що фінансова криза 2008-2009 років спричинила негативний вплив на український небанківський фінансовий сектор, перш за все, внаслідок погіршення якості банківських активів, значної девальвації гривні, негативних змін у структурі платіжного балансу та експорту України, а також зниження рівня зовнішніх запозичень.
Серед чинників, які протягом 2010 року мали негативний вплив на небанківський фінансовий сектор в Україні, можна зазначити замороження банківських депозитів учасників фінансового ринку у проблемних банках та зниження ринкової вартості фінансових інструментів, зокрема тих, які утримувалися страховими компаніями і недержавними пенсійними фондами, що в результаті вплинуло на прибутковість цих установ та рівень їхніх резервів, сформованих ними для покриття майбутніх виплат своїм клієнтам.
У цілому можна зробити висновок, що за результатами 2010 року основні показники діяльності небанківських фінансових установ набули змін та свідчать про поступову стабілізацію діяльності.
Однак ринок фінансових послуг України на сьогодні ще не має достатніх механізмів саморегулювання, тому необхідною передумовою його розвитку є зміцнювання системи державного регулювання. Ринок фінансових послуг є інфраструктурою, яка вимагає комплексного підходу до вирішення своїх проблем. Необхідно поставити стратегічне завдання та розробити конкретні заходи по його виконанню.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Види і механізм функціонування фінансового ринку — Бланк И. А.