Курсова робота «Суть та економічна природа попиту і пропозиції», 2006 рік

З предмету Макроекономіка · додано 17.08.2007 09:21 · від anet · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ І. Розділ: Попит: суть, закони, фактори. 1.1. Визначення попиту 1.2. Закон попиту 1.3. Крива попиту 1.4. Індивідуальний і ринковий попит 1.5. Детермінанти попиту 1.6. Зміни величини попиту ІІ. Розділ: Пропозиція та її динаміка 2.1. Визначення пропозиції 2.2. Закон пропозиції 2.3. Крива пропозиції 2.4. Детермінанти пропозиції 2.5. Зміни величини пропозиції ІІІ. Розділ: Попит і пропозиція: ринкова рівновага 3.1. Відношення попиту та пропозиції, рівноважна ціна 3.2. Зміна пропозиції і попиту Висновки Література

Висновок

В курсовій роботі розкрито тему «суть та економічна природа попиту і пропозиції. В ній розглядаються одні з головних економічних понять, такі як «попит» і «пропозиція». Їх взаємодія та функціонування на ринку.

Робота складається з трьох розділів. В першому увагу звернено на попит. Його природу, закон, попит індивідуального споживача, ринковий попит та їх відображення в реальному житті. Також розглядається функціонування кривої попиту та закону граничної спадної корисності. Зображено чинники, що впливають на зміни попиту (детермінанти попиту) та відзначається як саме вони на нього впливають. Важливим питанням, є вплив ціни на попит, тобто його еластичність, яке теж розглянуто в першому розділі.

Як відомо, попит не може функціонувати без пропозиції, тому в другому розділі розкрито зміст поняття «пропозиція» та її функціонування на ринку. В цьому ж розділі увагу також звернено на зміст та принцип функціонування кривої пропозиції та закону пропозиції. Розкрито вплив на пропозицію цінових та нецінових чинників, тобто її еластичність та детермінанти.

В розділі три, попит і пропозиція аналізуються разом, для подальшого розуміння їх функціонування, співвідношення на ринку та відношення до них, як споживачів, так і виробників.

Тобто, в розділі три, розглянуто взаємодію попиту і пропозиції на ринку, ринкову рівновагу та рівноважну ціну. Розкрито зміст понять «надлишок» та «дефіцит», причину їх виникнення та шляхи усунення. Також аналізується вплив зміни попиту на пропозицію, вплив зміни пропозиції на попит і вплив їх взаємних змін на ринкову рівновагу, ціну та кількість продукції.

Тобто, в даній роботі, дано повну картину функціонування попиту, пропозиції на ринку та їх взаємодії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали