Курсова робота «Інвестиційна поведінка домогосподарств на фінансовому ринку», 2012 рік

З предмету Мікроекономіка · додано 03.08.2014 17:12 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття домогосподарства та характеристика їх діяльності в Україні 5 2. Поняття фінансового ринку, його структура 10 3. Фактори впливу на інвестиційну поведінку домогосподарств на фінансовому ринку 20 4. Дослідження поведінки домогосподарств на фінансовому ринку 26 Висновки 31 Список використаної літератури 32

Висновок

Сьогодні економічна ситуація в Україні складається так, що все більше домогосподарств України прагнуть до інвестування. Дослідження, проведені в курсовій роботі показали, що доходи населення України зростають.
Разом з цим все більше уваги приділяється інвестуванню в фінансову діяльність.
Так доходи від інвестування склали в 2010 році 56,9 млрд.грн, що на 43 млрд. більше показника 2006 року.
В післякризовий період домогосподарства намагаються інвестувати більше: так, якщо в 2006 році на придбання фінансових активів витрачалось 7,8% витрат сім'ї, то в 2010 році 12,1%.
Говорячи про поведінку домогосподарств на фінансовому ринку, ми маємо на увазі реакцію сім'ї на зміни на ринку кредитів та депозитів, цінних паперів та валютному ринку.
На обсяг інвестицій на фінансовому ринку впливає ставка відсотка, фінансові обмеження сім'ї, податкова політика та загальна тенденція ринку цінних паперів в країні.
Однак не дивлячись на збільшення інвестування в післякризовий період, все рівно ми спостерігаємо низький рівень масового інвестування громадян країни.
На жаль, уряд країни не розглядає можливість збільшення інвестування за рахунок власних коштів населення, хоча це є цілком можливим за наявності прозорого законодавства та строгої контролюючої політики управління вкладеннями у фінансових установах.
Звичайно, обсяги депозитів зростають, зростають і доходи від інших фінансових послуг: страхування, кредитування кредитними спілками, доходи від недержавного пенсійного страхування. Останнє є особливо актуальним в умовах реформування пенсійної системи України. Стимулювати інвестування більше можна шляхом зменшення податкового тиску на громадян та покращеної інформатизації населення. Якщо працювати в напрямку доступності інформації про депозити, пенсійні програми і зробити діяльність фінансових установ прозорою, кожне домогосподарство заощаджуватиме не тільки шляхом капітальних вкладень, а й за рахунок вкладень в цінні папери, депозити та інші фінансові програми інвестування населення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?