Курсова робота «Інвестиційна політика держави», 2012 рік

З предмету Фінанси · додано 03.08.2014 17:09 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи дослідження інвестиційної політики в економіці 5 1.1. Зміст поняття «інвестиційна політика» 5 1.2. Оцінка сучасної інвестиційної політики 9 1.3. Фактори формування інвестиційного клімату держави 12 Розділ 2. Аналіз сучасної інвестиційної політики в україні 15 2.1. Інвестиційна діяльність в Україні в роки незалежності 15 2.2. Інвестиційна ситуація в Україні та її вплив на розвиток економіки 19 2.3. Аналіз сучасної інвестиційної діяльності в контексті розвитку економіки в розрізі регіонів 23 2.4. Роль прямих інвестицій зарубіжних країн в Україну у формуванні інвестиційного клімату в країні 26 Розділ 3. Перспективні зміни інвестиційної політики в економіці україни 30 3.1. Проблеми поліпшення інвестиційної політики України в найближчій перспектив 30 3.2. Інвестиційна модель соціально-економічного розвитку України 31 Висновки 37 Список використаної літератури 39

Висновок

Одним з основних шляхів стабілізації національної економіки, забезпечення високої конкурентоспроможності країни та вітчизняних підприємств, є розвиток інвестиційної політики. Під інвестиційною діяльністю слід розуміти сукупність практичних дій громадян, юридичних осіб і держави щодо реалізації інвестицій. Інвестиційна політика – комплекс господарських рішень, що визначають основні напрями капітальних вкладень, заходи щодо їх концентрації на пріоритетних напрямах структурної перебудови економіки.
На формування інвестиційного клімату в країні впливають ряд факторів. До них відносяться внутрішня і зовнішня політична стабільність, законодавча система, поведінка інститутів держави. Окрім політичних факторів неабияке значення мають економічні та соціально-психологічні особливості середовища.
Аналіз інвестиційної політики показав, що законодавча база, що регулює інвестиції не є досконалою, це підтверджують численні поправки до законів, які вводяться відповідно до змін інвестиційного середовища. Окрім цього на інвестиції негативно впливає і податкова система в цілому.
Аналіз інвестиційної політики в країні свідчить про те, що щороку інвестиційна привабливість України для зовнішніх інвесторів спадає. Незважаючи на те, що постійно відбувається зростання обсягу інвестицій, капітальних вкладень, будівництва, для зовнішніх інвесторів Україна не є привабливим середовищем для здійснення господарської діяльності.
Що стосується відтоку іноземних інвестицій, то найбільша їх частина відбувається на офшорні зони, зокрема Кіпр, що свідчить виключно про стрімке зростання тіньового сектору економіки.
Стратегічними цілями інвестиційної політики в Україні є: створення сприятливого інвестиційного клімату й стимулювання притоку загальної кількості інвестицій у виробництво. Збільшення обсягів інвестицій і підвищення їх ефективності передбачає створення необхідних макроекономічних передумов, серед яких важливе місце займає податкове стимулювання інвестиційного розвитку та удосконалення податкового законодавства з метою регулювання інвестиційної діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали