Курсова робота «Формування ціни на послуги її загальна характеристика, методи встановлення та регулювання.», 2012 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 03.08.2014 16:58 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти ціноутворення 5 1.1. Поняття ціни 5 1.2. Класифікація цін 10 1.3. Політика ціноутворення 13 Розділ 2. Формування ціни на послуги на прикладі ЗАТ "Финплит 16 2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства 16 2.2. Формування ціни на послуги 20 Розділ 3. Напрямки вдосконалення цінової політики на підприємстві 22 3.1. Формування системи знижок на підприємстві 22 3.2. Вдосконалення способу ціноутворення 24 Висновок 27 Список використаної літератури 29 Додатки 30

Висновок

В теорії ціноутворення є 2 методи: трудова теорія формування ціни та маржинальна. Згідно першої вартість товари визначається за трудовими затратами, а згідно другої вартість встановлюється відповідно до того, скільки покупець готовий заплатити за товар.
Взагалі ціна - це кількість грошей, що повинні сплатити покупці, щоб одержати товар.
Ціна кожного окремого товару не обов'язково співпадає з їх споживчою вартістю: вона може відхилятися в більшу чи меншу сторону від вартості товару в залежно від попиту на нього. Класифікація цін є досить широкою. Так поділяють ціни за сферою товарного обслуговування, за способом транспортних витрат, за формою продажу, за стадіями продажу, за ступенем регулювання та ступенем стійкості у часі.
Політика ціноутворення визначається підприємством самостійно, якщо це не є державні фіксовані ціни. Говорячи про ціноутворення в сфері послуг, то слід зазначити, що ціна тут формується точно так само, як і не виробництві: визначається собівартість продукції, а додається планова націнка. Однак доля матеріальних витрат в даному випадку буде нижчою. В основному ціну формують трудові затрати та бажана сума націнки підприємством, яка може встановлюватись відповідно до платоспроможності покупця.
Курсова робота досліджується на базі ЗАТ "Финплит". Фінансовий стан підприємства - нестійкий. Хоча підприємство отримало прибуток в 2011 році, за підсумками минулого року воно було збитковим. В роботі ми розглянули як формується ціна на готовий виріб. Так на підприємстві формується калькуляція складання меблів, і додається планова націнка - від 5 до 30%, залежно від сезону та кількості замовлень.
З метою вдосконалення пропонується впровадити систему знижок на підприємстві та розглянути систему калькуляції директ-костинг.
Система знижок дозволить отримати більше клієнтів для підприємства. А зміна облікової політики дозволить більш повно враховувати витрати підприємства на надання послуг, а також дозволить вести оперативний контроль за наданими послугами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення