Курсова робота «Фізичний ровиток учнів ПТНЗ», 2000 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 16.08.2007 12:19 · від Олена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Теоретичні аспекти фізичного виховання у навчальних закладах 1.1. Фізичне виховання – завдання, зміст та основні чинники 1.2. Засоби фізичного виховання Розділ ІІ. Фізичне виховання учнів професійно – технічних навчальних закладів на базі ліцею № 5 2.1. Методики визначення рівня фізичної готовності учнів 2.2. Констатуючий, формуючий експерименти та аналіз отриманих результатів Висновки Список використаної літератури

Висновок

Фізичне виховання створює передумови для повноцінної трудової діяльності людини, це — загальна фізична підготовка, психологічна готовність до праці, звичка д фізичної праці, міцне здоров'я.

Всі фізичні зокрема, рухові, якості, а саме: швидкість сили, витривалість, гнучкість, спритність тощо — необхідні для високої ефективності трудової діяльності. Виконуючи фізичні вправи, учні привчаються володіти темпом ритмом, амплітудою рухів, моментом прикладання зусиль, тобто диференціювати свої рухи в часі та просторі. Психологічна готовність до трудової діяльності вимагає наявності таких якостей, як хороша фізична підготовленість учнів, їх висока працездатність. Фізична витривалість має велике значення для життєдіяльності людини, бо дозволяє: тривалий час підтримувати високий рівень інтенсивності рухової діяльності; виконувати значний обсяг роботи; швидко відновлювати сили після навантажень.

Прямий зв'язок фізичного та розумового виховання полягає в озброєнні учнів спеціальними знаннями в галузі фізичної культури, біології, гігієни, анатомії, а також розвитку пізнавальних здібностей, що пов'язані з рухової діяльністю. До таких здібностей можна віднести тактичне мислення, орієнтацію у складних спортивних ситуації як, уміння аналізувати техніку виконання окремих рухів і здібності знаходити та виправляти помилки.

Фізичне виховання створює передумови для повноцінної трудової діяльності людини, це — загальна фізична підготовка, психологічна готовність до праці, звичка д фізичної праці, міцне здоров'я.

Отже, спритність - це складна комплексна рухова якість людини, яка може бути визначена, як її здатність швидко оволодівати складними координаційними руховими діями, точно виконувати їх відповідно до вимог техніки і перебудовувати свою діяльність залежно від ситуації, що склалась.

Спритність як рухова якість людини лежить в основі професійної майстерності майбутніх працівників легкої промисловості.

Всі фізичні зокрема, рухові, якості, а саме: швидкість сили, витривалість, гнучкість, спритність тощо — необхідні для високої ефективності трудової діяльності. Виконуючи фізичні вправи, учні привчаються володіти темпом ритмом, амплітудою рухів, моментом прикладання зусиль, тобто диференціювати свої рухи в часі та просторі. Психологічна готовність до трудової діяльності вимагає наявності таких якостей, як хороша фізична підготовленість учнів, їх висока працездатність. Методично правильне використання засобів фізичної культури і спорту зміцнює здоров'я людини, підвищує його працездатність і продуктивність праці, сприяє профілактиці професійних захворювань і травматизму. Саме цим цілям повинна служити професійно-прикладна фізична підготовка учнівської молоді, що є складовою частиною усебічної фізичної підготовки майбутніх фахівців до тривалої і плідної праці в народному господарстві.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?