Курсова робота «Формування інноваційного розвитку фірми.», 2013 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 03.08.2014 16:56 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти формування інноваційного розвитку 5 1.1. Поняття інновацій та їх класифікація 5 1.2. Суть та методи інноваційного управління на підприємстві 10 Розділ 2. Аналіз формування інноваційного розвитку фірми 14 2.1. Дослідження інноваційного розвитку підприємств України 14 2.2. Аналіз інновацій на ТОВ «Карпат Буд» 18 Розділ 3. Напрямки вдосконалення інноваційної діяльності 23 3.1. Зарубіжний досвід формування інноваційної політики 23 3.2. Шляхи вдосконалення інноваційного розвитку підприємства 29 Висновок 37 Список використаної літератури 38

Висновок

В результаті дослідження ми з’ясували, що інновація – це кінцевий результат впровадження нововведення з метою зміни об’єкта управління й одержання економічного, соціального, екологічного, науково-технічного або іншого виду ефекту. Раціональна інноваційна політика залежить від ефективності управління підприємства, від гнучкості мислення керівників та готовності до змін. Інноваційна діяльність є рушійною силою прогресу, саме вона є запорукою успіху діяльності підприємства.
Аналіз вітчизняної інноваційної політики показав, що більшість підприємств в нашій країні не відповідають світовим вимогам по виробництву. Багато підприємств не те що не використовує нововведень та інновацій, воно взагалі не використовує передових технологій, а базується на технічному оснащенні, що використовувалось ще в радянські часи. Тому багато продукції не відповідає конкурентним вимогам, а український продукт є досить дорогим.
Окрім незначних інновацій в виробничій діяльності, мало інноваційних підходів приділяється і в фінансовій, маркетинговій діяльності. В таких умовах слід звернутись до Американського досвіду.
Для України, в першу чергу, необхідною є постановка нової цілі виробництва, це отримання прибутку в максимально швидкі терміни.
Всебічне заохочення винахідництва та наукової діяльності в межах підприємств, як це зроблено в розвинутих країнах, коли практично кожен працівник підприємства може запропонувати нові ідеї, які будуть втілені у виробництво.
Також необхідною умовою є інновації і в стилі управління, коли керівник може контролювати виробництво на всіх його рівнях.
Використання моделі управління з системи «точно в зазначений час» на промислових виробництвах України.
Розвиток інновацій у виробництві, в управлінні та маркетингу дозволять підприємствам вийти на новий рівень діяльності. В таких умовах господарювання буде ефективнішим, прибутки будуть більшими, покращиться соціальний стан всієї країни.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення