Курсова робота «Технологія просування вебсайту компанії», 2012 рік

З предмету Маркетинг · додано 03.08.2014 16:52 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти просування вебсайту компанії 5 1.1. Значення сайту для діяльності підприємства 5 1.2. Просування вебсайту та його види 11 1.2.1. Пошукове просування сайту 11 1.2.2. Контекстна реклама 12 1.2.3. Баннерна реклама 13 1.2.4. Прихований PR 14 Розділ 2. Оцінка технології просування сайту 16 2.1. Планування бюджету просування сайту в пошукових системах 16 2.2. Вибір напрямку просування сайту 22 Розділ 3. Оцінка ефективності розробленої компанії 29 3.1. Бюджет просування вебсайту 29 3.2. Оцінка результатів просування 33 3.3. Вдосконалення роботу веб-сайту 37 Висновки 43 Список використаних джерел 44

Висновок

В Україні інтернет-технології знаходяться ще зовсім на початковій стадії розвитку. Росія, значно обійшла Україну за рівнем інтернет-технологій.
Сьогодні в нашій країні ще зовсім не всі підприємства, що надають послуги, чи торгують товарами, розуміють для чого їм сайт. Мало того, в країні недостатня кількість спеціалістів, які зможуть зробити сайт комерційним. Монетизація ресурсу - ключове завдання при здійсненні його розкрутки.
Сайти бувають різних типів. Бувають сайти візитки, інформаційні ресурси-каталоги, некомерційні сайти (як правило урядові) та комерційні (в т.ч. і інтернет-магазини).
Технологія просування сайту в мережі складна і багатоетапна. Основними шляхами просування сайту є пошукова оптимізація, контекстна реклама, банерна реклама, ПР, маркетинг сайту та реклама в соціальних мережах.
В даній роботі досліджено методику просування туристичного сайту, де можна замовити відпочинок на різних базах в Карпатах, що належать приватному підприємстві "Карпаттур".
З метою економії коштів, підприємство вирішило не витрачатися на контекстну рекламу, оскільки конкуренція в даній галузі досить велика.
Основні зусилля вирішено прикласти до внутрішньої оптимізації і створення туристичного інформаційного порталу, який буде корисний для студентів, і будь-яких користувачів, що цікавляться туризмом.
Саме тому в основний штат по роботі із сайтом прийнято редактора, що щоденно займається його наповненням новинами, статтями, статистикою та іншою інформацією, пов'язаною із туризмом.
Для того, щоб робота редактора була максимально ефективною, йому допомагає сео-оптимізатор, який складає правильні заголовки та вписує потрібні посилання в статтях, а також аналізує позиції сайту і працює над постійним нарощуванням позицій.
Другий напрямок просування сайту - зовнішнє просування за допомогою статей та посилань. Підприємство заклало бюджет на придбання статей та посилань за ключовими словами: відпочинок в карпатах та іншими подібними.
Бюджет компанії на рік невеликий, однак він дає суттєву підтримку позицій видачі сайту.
Ще одним напрямком просування - є просування через соціальні сітки. Створено групу користувачів, число яких більше 1000, і для них публікується корисна та цікава інформація, яка дозволяє привести нових клієнтів.
Віддача від сайту - досить відчутна. В 2011 році чистий приведений прибуток склав майже 20 000 грн. Враховуючи на постійне зростання відвідуваності сайту, можна очікувати і збільшення доходу при зменшеному бюджеті, витраченому на придбання зовнішніх посилань. Вже за рік 11% сайту - користувачі, що приходять із закладок,а 80% - з пошукової системи. Збільшуючи обсяги контенту, збільшуватиметься і число клієнтів і як наслідок прибуток підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?