Курсова робота «Малий бізнес-основа розвитку економіки в ринкових умовах», 2012 рік

З предмету Фінанси · додано 02.08.2014 20:26 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Основи діяльності малого підприємства в ринкових умовах 5 1.1. Поняття ринкової економіки та місце малого бізнесу в ній 5 1.2. Суть малого бізнесу та його значення для економіки 7 Розділ 2. Аналіз малого бізнесу в Україні 13 2.1. Значення діяльності малого підприємства в ринкових умовах на прикладі діючого підприємства 13 2.2. Проблеми діяльності малого підприємства 19 Розділ 3. Проблеми малого бізнесу та напрямки їх вирішення 21 3.1. Проблемні питання розвитку малого бізнесу в ринкових умовах 21 3.2. Зарубіжний досвід підтримки малого бізнесу 22 Висновок 28 Список використаної літератури 29 Додатки 31

Висновок

Ринкова економіка - це така соціально-економічна система, яка діє на основі здорової конкуренції, формуванні пропозиції на основі попиту. В такому кругообороті мале підприємство найкраще відчуває попит і може забезпечити виробництво саме тої продукції, яка потрібна населенню.
Існує чимало визначень малого бізнесу. В законодавчій базі встановлено, що малим в Україні є бізнес із числом працівників до 50 та оборотом до 10 млн.євро. Малі підприємства складають більше 90% всіх підприємств України. Завдяки малому бізнесу забезпечується зайнятість деяких галузей, більше ніж на 50%.
Ми дослідили проблеми малого бізнесу на прикладі діяльності ТОВ "Лекс Консалтінг". Не дивлячись на зростання обсягу діяльності підприємства, його ефективність погіршилась. Основними проблемами цього підприємства, та інших підприємств, що працюють в Україні є:
1. велике оподаткування фонду оплати праці;
2. відсутність можливості доступного кредитування для розвитку;
3. складний обліковий процес.
Ці ж основні проблеми є в кожному малому підприємстві України. В курсовій роботи ми розглянули напрямки підтримки малого бізнесу в іноземних країнах.
Однією з найпоширеніших форм стимулювання розвитку сектора малого підприємництва в розвинених країнах є створення для них преференцій в оподаткуванні шляхом введення спеціальних податкових правил (Франція) або застосування загальних правил з окремими пільгами для малих підприємств (США, Великобританія).
Для економіки на сучасному етапі малий бізнес став тією сферою трудової діяльності, яка поглинає індивідуальну працю і водночас є антиподом стандартизованого великого виробництва. Однак далеко не в кожній країні індустріальний розвиток є таким масштабним. Так, Індія проводила і досі проводить політику захисту національного малого виробника. В Африці і Латинській Америці великомасштабна індустріалізація також не здійснена повною мірою. У багатьох країнах, що розвиваються, цей бізнес обмежується предметами першої необхідності і насамперед орієнтується на попит бідних верств населення. Державні структури України повинні на сучасному етапі формувати такі умови, які б забезпечили постійний розвиток підприємництва. Необхідно надати такі можливості підприємцям у межах, визначених законом, щоб діяльність була доступною для людини, і вона могла б забезпечити роботою і себе, і інших людей.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення