Звіт з практики «База практики: Старокостянтинівська районна державна адміністрація», 2012 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 02.08.2014 20:24 · від kseniya_www · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Коротка організаційно-економічна характеристика старокостянтинівської районної державної адміністрації 2. Аналіз господарської діяльності старокостянтинівської районної державної адміністрації 2.1. Аналіз фінансових результатів операційної діяльності підприємства 2.2. Аналіз сплати податків суб’єкта господарювання 2.3. Аналіз активів суб’єкта господарювання 2.4. Аналіз капіталу підприємства 2.5. Аналіз інвестиційної діяльності 2.6. Аналіз фінансового стану підприємства Висновки та рекомендації Свл Додатки

Висновок

Об'єкт дослідження - Старокостянтинівська районна державна адміністрація є підприємством, що фінансується бюджетом, однак воно має своє джерело доходу - надання інформаційних послуг населенню. Підприємство в 2012 році надало послуг на суму 2466 тис.грн.
Підприємство має в штаті 27 осіб, штат щороку зростає. Адміністрація працює на межі беззбитковості, однак в 2012 році збиток склав 200 грн. Середня зарплата працівників - 1441 грн.
Аналіз формування фінансового результату показав, що дохід збільшується - пропорційно зростають і витрати. Найбільшу питому вагу у сумі витрат складають матеріальні витрати.
Витрати на оплату праці становлять 19,6% витрат підприємства.
Адміністрація є платником податків та зборів. Так в 2012 році нагрузка на фонд оплати праці становить 171,8 тис.грн. Всього в 2012 році підприємство сплатило 298,6 тис.грн. податків та зборів.
Аналіз активів показав, що більшу їх частку становлять основні засоби підприємства. в 2012 році їх питома вага склала 83%. Зазначимо, що 61,7% активів сформовано за рахунок забезпечень з бюджету. А власний капітал підприємства становить тільки 15%.
Таким чином, провівши аналіз структури капіталу можна зробити висновок, що підприємство не є ліквідним, його фінансовий стан є нестійким та фінансово-залежним.
Оборотність активів щороку зростає, так в 2012 році оборотність склала 348 днів ( в порівнянні із 2010 рокуом скоротилась на 92 дні, що є хорошим показником).
За рахунок власних коштів підприємство не має можливості функціонувати, тому від державного забезпечення залежить робота органів міської адміністрації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?