Курсова робота «Звіт з практики ТОВ «Ренус Ревайвел»», 2012 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 02.08.2014 20:21 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Коротка організаційно-економічна характеристика ТзОВ «Ренус Ревайвел» 4 2. Аналіз господарської діяльності ТзОВ «Ренус Ревайвел» 8 2.1. Аналіз фінансових результатів операційної діяльності підприємства 8 2.2. Аналіз сплати податків суб’єкта господарювання 11 2.3. Аналіз активів суб’єкта господарювання 13 2.4. Аналіз капіталу підприємства 17 2.5. Аналіз інвестиційної діяльності 19 2.6. Аналіз фінансового стану підприємства 20 Висновки та рекомендації 24 Перелік використаної літератури 25

Висновок

Досліджуване підприємство, ТзОВ "Ренус Ревайвел" займається наданням логістичних послуг. Підприємство є прибутковим, його прибуток щороку зростає. В 2012 році він склав 275 тис.грн. Збільшуються і обороти підприємства. Так у 2012 році надано послуг на суму 4993,5 тис.грн. Відмітимо, що підприємство має в штаті 15 осіб та виплачує їм заробітну плату вищу, мінімальної. Даний файт свідчить про ефективність роботи ТзОВ.
Рентабельність послуг на рівні 6,9%, це хороший показник для підприємства. Аналіз фінансових результатів показав, що підприємство отримує дохід від основної діяльності. Найбільша доля витрат припадає на собівартість реалізованої продукції. Будучи малим підприємством, ТзВО сплачує до півмільйона коштів до бюджету та державних цільових фондів. Це дуже великий показник, що свідчить і про значимість підприємства для району. Основні засоби складають більшу частину майна, так в 2012 році склад у загальній вартості активів склав 84%. Основний інвестиційний напрямок підприємства - забезпечити постійне оновлення автопарку. Так в 2012 році підприємство інвестувало в оновлення автомобілів 200 тис.грн. Аналіз фінансового стану показав, що підприємство є повністю фінансово стійким. Це означає, що підприємство сформувало свій капітал за рахунок власних коштів. Показники фінансової стійкості зростають щорічно. Ліквідність підприємства - на рівні 0,75, цей показник є заниженим, однак враховуючи сферу діяльності підприємства, і те, що оборотний капітал відіграє незначну роль у господарській діяльності - показник можна вважати нормальним. Оборотність активів - 122 дні, це хороший показник. Підприємство має хороші довгострокові перспективи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?