Курсова робота «Аналіз стану та руху основних виробничих фондів», 2012 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 02.08.2014 20:15 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти формування та використання основних виробничих фондів 5 1.1. Економічна сутність питання 5 1.2. Особливості обліку 10 1.3. Способи визначення показників 13 Розділ 2. Аналіз стану та руху основних виробничих фондів 20 2.1. Характеристика підприємства 20 2.2. Аналіз динамічних змін та структурних зрушень 23 2.3. Факторний аналіз 29 2.4. Кореляційно - регресійний аналіз 30 2.5. Пропозиції по удосконаленню роботи підприємства 31 Висновок 34 Список використаної літератури 35

Висновок

Основні засоби відіграють важливе значення для будь-якого підприємства, а особливо це стосується автотранспортних підприємств, які фактично "заробляють" за рахунок використання автомобілів, які формують склад основних засобів підприємства.
Відповідно до чинного законодавства, основними засобами визнаються активи, що використовуються більше року, і вартість яких перевищує 2500 грн. Основні засоби на досліджуваному підприємстві поділяють на будівлі, автомобілі, обладнання та інші основні засоби.
Аналіз стану та руху основного капіталу показав, що вартість основних засобів щороку збільшується.
Збільшення відбувається за рахунок придбання нових автомобілів, які використовуються в процесі перевезень. Підприємство ефективно використовує свій основний капітал, про це свідчить зростання прибутку та збільшення рентабельності послуг перевезення. Відзначимо, що підприємство нараховує амортизацію лінійним методом.
Фондовіддача - це показник ефективності основних засобів, який показує скільки на 1 грн основних засобів підприємство реалізовує продукції. Показник щороку зменшується, це свідчить про те, що темп зростання оборотів нижчий, ніж темп зростання основного капіталу. Кореляційний аналіз показав, що прибуток підприємства має тісну залежність від залишків основного капіталу та амортизаційної політики. Саме тому, розробляючи напрямки вдосконалення діяльності підприємства ми показали, наскільки ефективніше підприємство може працювати, змінивши методи нарахування амортизації основних засобів.
Так, використовуючи прискорений метод амортизації, підприємство може списати до 70% вартість автомобіля вже протягом 2-х років.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення