Курсова робота «Аналіз фінансового стану Філіал «Києво-Святошинське рай ДУ»», 2012 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 02.08.2014 19:55 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальна характеристика підприємства 4 2. Організаційна структура управління підприємством 4 3. Майно та власність підприємства 5 4. Взаємовідносини підприємства із зовнішніми контрагентами і ринковою інфраструктурою 7 5. Система маркетингу на підприємстві 7 6. Система планування діяльності підприємства 7 7. Витрати та фінанси підприємства 9 8. Податки та обов'язкові платежі. 14 9. Інноваційно-інвестиційна діяльність підприємства 16 10. Фінансова оцінка діяльності підприємства 18 11. Охорона праці та безпека у надзвичайних ситуаціях 24 Висновок 29 Додаток 1 30 Додаток 2 33 Додаток 3 36 Додаток 4 39 Додаток 5 41 Додаток 6 43

Висновок

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКЕ райДУ - підприємство, що займається ремонтом автодоріг. Підприємство має невеликий персонал, однак в нього складна організаційна структура, де кожен із спеціалістів виконує своє коло робіт. Організаційна структура підприємства складна. На чолі підприємства – начальник, який розробляє програму діяльності підприємства.
Головний інженер та головний механік відповідають за виробничу діяльність підприємства. До адміністративного персоналу також входить і головний бухгалтер.
Підприємство виконує роботу згідно державних замовлень. Як тільки від керівника приходить наказ про виконання робіт, бригада починає роботу.
Матеріали для будівництва та ремонту закуповуються на ринкових умовах. Ціни на виконані роботи формуються із врахуванням планової рентабельності та прибутковості підприємства.
За останній рік чистий прибуток підприємства збільшився на 9,0 тис.грн., а у порівнянні із показником за 2009 рік - зменшився на 17,5 тис.грн., що є негативним фактором і свідчить про погіршення ефективності діяльності підприємства.
В роботі було показано систему планування на підприємстві із врахувнаням резервів. Так показано, що прибуток може скласти 258,8 тис.грн, резерв скорочення становить 59,8 тис.грн.
Фінансовий стан підприємства стійкий, воно працює за рахунок власного капіталу. Ліквідність та платоспроможність також висока.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення