Курсова робота «Значення кредитних спілок у формуванні фінансового ринку України», 2012 рік

З предмету Фінанси · додано 02.08.2014 17:10 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Теоретичні основи діяльності кредитних спілок в Україні 5 1.1. Місце кредитних спілок на фінансовому ринку України 5 1.2. Види кредитних спілок, та особливості їх діяльності в Україні 7 1.3. Організаційні та правові засади діяльності кредитних спілок в Україні 10 Розділ ІІ. Аналіз фінансової діяльності кредитних спілок України 14 2.1. Дослідження діяльності кредитних спілок в Україні 14 2.2. Аналіз кредитування кредитними спілками 19 Розділ ІІІ. Проблеми діяльності кредитних спілок України та напрямки їх вирішення 24 3.1. Аналіз проблем та перешкод для подальшого розвитку кредитних спілок в умовах світової фінансової кризи 24 3.2. Можливості стимулювання подальшого розвитку кредитних спілок в Україні 26 Висновок 30 Список використаної літератури 31

Висновок

Курсова робота присвячена дослідженню діяльності кредитних спілок на фінансовому ринку України. В ході теоретичних досліджень встановлено, що діяльність кредитних спілок регламентується Законом України "Про кредитні спілки" відповідно до якого кредитна спілка являється неприбутковою організацією, яка засновується фізичними особами, професійними спілками та іншими об'єднаннями, які працюють для задоволення потреб її членів в взаємному кредитуванні чи наданні фінансових послуг. Кредитні спілки мають своє місце на фінансовому ринку України. Більшість з них не мають справ із цінними паперами та будівництвом, а тоді менш впливові до зовнішніх фінансових факторів. Однак, незважаючи на свої сильні сторони, після кризового періоду, кількість кредитних спілок щороку спадає. Так станом на 2011 рік кількість кредитних спілок становить 610, що на 219 менше, ніж в 2008 році. Відзначимо, що сьогодні найбільша доля кредитних спілок з чисельністю до 1 тис.осіб - 59%. Кредитних спілок з чисельністю від 1 до 10 тис осіб - 36%.
Станом на кінець вересня 2011 року активи кредитних спілок становлять 2432,8 млн.грн.
Аналізуючи структуру кредитувань, відзначимо, що за останній рік вона значно змінилась. Так суттєво зменшилось комерційне кредитування, а споживче кредитування навпаки, зросло. Зазначимо, що в 2010 році число депозитних внесків різко зменшилось, що свідчить про зменшення довіри учасників до кредитних спілок.
Говорячи про проблеми кредитних спілок в Україні, можна сказати, що основні з них стосуються якісного кредитування та якісних послуг з надання депозитів.
В умовах фінансової кризи та економічної нестабільності в Україні доцільно розробити стратегічні плани виходу з кризового стану фінансово-кредитної системи, яка за останній період найбільше постраждала. Надзвичайно важливою сьогодні є фінансова підтримка кредитної кооперації в Україні, яка тільки розвивається. Якщо за час кризи держава рефінансувала всі проблемні банки, то кредитним спілкам не було надано жодної допомоги. Держава недооцінила потенціалу кредитних спілок, які навіть під час кризи, коли банки практично призупинили свою кредитну діяльність, продовжували надавати кредити своїм членам. Реформування законодавства, яке регулює діяльність кредитних спілок в Україні, дасть змогу не тільки кількісно, але й якісно змінити їхню діяльність. Це, своєю чергою, сприятиме підвищенню довіри до національної кредитної системи та стабілізації соціально-економічної ситуації в країні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали