Курсова робота «Інформаційні системи і технології створення та розвитку велосипедної туристичної бази», 2012 рік

З предмету Маркетинг · додано 02.08.2014 17:05 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти побудови інформаційних систем та технологій на велосипедній туристичній базі 4 1.1. Поняття інформаційних ресурсів туристичної бази 4 1.2. Поняття інформаційної технології на туристичному підприємства 7 1.3. Поняття інформаційної системи на туристичному підприємстві 10 Розділ 2. Інформаційна система і технології туристичного підприємства 16 2.1. Побудова інформаційної системи велосипедної туристичної бази 16 2.2. Огляд програми «турагент» для автоматизації інформаційної системи 25 2.3. Підготовка інформації для представлення в мережі Інтернет 27 Висновки 30 Список використаної літератури 32

Висновок

Отже, в ході написання курсової роботи можна зробити наступні висновки. Інформація для ведення бізнесу має важливе значення. Саме з її допомогою можна зрозуміти реальний стан справ на підприємстві, з її допомогою можна вирішити проблеми, прийти до більш ефективних управлінських рішень. Цінність інформації полягає в тому, що вона дозволяє отримати конкурентні переваги, зменшити ризики, визначити зміни в навколишньому середовищі, допомагає прийняти правильні управлінські рішення. Інформаційна технологія - це система методів збору і обробки інформації. Якщо говорити про інформаційну технології велосипедної туристичної бази, то основними завданнями її є підготовка туристичного маршруту, підготовка технологічного оснащення здійснення даного маршруту і сам процес надання туристичної послуги. Завданням інформаційних систем велосипедної туристичної бази є зібрання такої інформації, за якої діяльність можна буде здійснювати максимально ефективно.
Аналіз інформаційної системи досліджуваного підприємства показав, що вона складається із трьох основних складових: функціональні компоненти, компоненти системи опрацювання даних, організаційні компоненти.
Інформаційна система досліджуваного підприємства розроблялась недавно, і в цілому вона відповідає вимогам ведення обліку туристів. Однак сьогодні існує можливість ув'язати дані із іншими функціональними складовими та організаційними компонентами. В цьому році підприємство найбільше орієнтується на організацію онлайн сайту, за допомогою якого можна буде управляти інформаційними ресурсами підприємства як керівнику, так і клієнтам (правда, для кожного із отримувачів інформації будуть свої дані). Доцільно розробити сайт на якому можна буде ознайомитись із технічною базою підприємства, спланувати маршрут, визначитись із способами ночівлі. Тут же можна провести оплату послуг. За допомогою соціальної складової - розповсюдження велосипедних маршрутів по соціальних мережах, підприємство зможе популяризувати цей новий вид відпочинку і покращити результати своєї діяльності на наступні роки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?