Курсова робота «Концепція та економічна модель проекту створення та розвитку велосипедної туристичної бази», 2012 рік

З предмету Маркетинг · додано 02.08.2014 17:03 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти створення туристичного підприємства 4 1.1. Суть, мета та завдання проектування створення підприємств 4 1.2. Процес розробки бізнес-проекту 8 1.3. Порядок реєстрації туристичного підприємства 11 Розділ 2. Розробка концепції створення велосипедної туристичної бази 17 2.1. Концепція створення велосипедної туристичної бази 17 2.2. Бізнес-планування створення велосипедної туристичної бази 19 Висновок 26 Список використаної літератури 27

Висновок

Отже, в ході дослідження роботи можна зробити висновок, що бізнес-ідея — це запропонований засіб поліпшення ведення підприємницької діяльності з метою досягнення більш вагомого підприємницького успіху. Підприємство "Слобода" в бізнес-ідею закладає ціль надання якісних туристичних послуг за доступною ціною. Це дозволить завоювати вітчизняного туриста.
Економічною моделлю розвитку підприємства є розробка фінансового плану. фінансове планування і прогнозування - це процес розробки фінансового плану (прогнозу). Фінансовий план слід розглядати як основний розділ плану економічного і соціального розвитку підприємства (бізнес-плану), з одного боку, і як самостійний план формування і використання капіталу підприємства, - з другого.
Спочатку потрібно підготувати установчі документи, потім відкривається рахунок в банку та формується статутний фонд, проводиться державна реєстрація підприємства, йому призначається ЄДРПОУ. На наступному етапі проводиться реєстрації в Пенсійному фонді. Після цього підприємство беруть на облік платників податків, воно обирає форму оподаткування - загальну, чи спрощену систему і отримує дозвіл на виготовлення штампу та печатки.
Створення підприємства - це складна багато етапна процедура. Реєстрації проходить
Підприємство має потребу в 1287,55 тис.грн. на відкриття підприємства. З них - 1139,8 на необоротні кошти, а 147,75 - на обороті. Власне майно підприємства становить 800 тис.грн, таким чином потреба в додатковому капіталі становить 487,55 тис.грн.
Підприємство має змогу взяти позику під 22% річних на 2 роки. Розрахунки показують, що в наступному році є можливість погасити позику. Однак, підприємство буде працювати зі збитками.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?