Реферат «Бюджетування в системі оперативного фінансового планування на підприємстві», 2012 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 02.08.2014 16:55 · від kseniya_www · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Поняття бюджетування 2 Функції бюджетування 6 Висновок 11 Список використаної літератури 12

Висновок

Діяльність будь-якого підприємства, незалежно від його розмірів та структури, напрямку діяльності чи результативності потребує окрім ефективної організації фінансово-економічної діяльності, забезпечення планування та бюджетувння його діяльності. Сьогодні не доцільно ставити за мету тільки отримання прибутків, не доцільно і ставити метою задоволення потреб кожного клієнта, оскільки ефективність господарювання заключається не в цьому. Щоб забезпечити справжнє процвітання компанії на багато років, керівнику необхідно вміти спрогнозувати і дати оцінку всім зовнішнім та внутрішнім факторам, що впливають на економіку підприємства, крім того, керівник повинен передбачити можливі проблеми і вчасно провести політику щодо їх усунення. Саме таке завдання виконує організація бюджетування на підприємства.
Отже, бюджетування - це процес планування майбутніх операцій підприємства та оформлення його результатів у вигляді системи бюджетів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?