Курсова робота «Організація обліку витрат діяльності підприємства», 2006 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 14.08.2007 13:59 · від svetnik · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Визнання і класифікація затрат на виробництво 3. Облік загальновиробничих витрат, їх списання 4. Облік затрат на виробництво і калькулювання собівартості 5. Облік затрат за елементами 6. Облік витрат операційної діяльності підприємства, які не включаються до собівартості продукції (робіт, послуг) 7. Облік витрат, не пов'язаних з операційною діяльністю підприємства 8. Облік витрат і доходів від надзвичайних подій 9. Наскрізна задача 10. Висновки 13. Список використаної літератури

Висновок

Випуск продукції, яка буде реалізована, і одержання прибутку є головною метою виробничої діяльності підприємства. Характерною особливістю є формування витрат на виробництво продукції.

В умовах обмеженості ресурсів і досягнення планової ефективності, виникає потреба постійного зіставлення витрат і отриманих результатів. Ця проблема посилюється під впливом інфляції, коли дані про виробничі витрати необхідно повсякденно звіряти з даними майбутніх витрат. Можливість усунення або передбачення впливу багатьох негативних внутрішніх та зовнішніх факторів з'являється завдяки раціонально організованому обліку витрат на виробництво.

Облік витрат на виробництво організовується з метою розподілу витрат на кожну окрему операцію або кожен окремий продукт, що необхідно для оцінки запасів і визначення фінансового результату.

Завдання обліку витрат на виробництво полягає в накопиченні витрат, яке досягається шляхом зведення даних для обчислення собівартості одиниці продукції. Метою зведення даних є встановлення величини витрат по двох головних об'єктах - продукції (для оцінки вартості запасу) і центрах відповідальності (з метою контролю за рівнем витрат). Таким чином, система обліку виробничих витрат - це сумування витрат за центрами відповідальності і розподіл цих витрат на калькуляційну одиницю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення