Курсова робота «Антропічне забруднення навколишнього середовища», 2014 рік

З предмету БЖД · додано 07.07.2014 11:54 · від Анжелика Левчук · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ і. Забруднення навколишньго середовища.4 1.1. Антропічні забруднення та їх чинники.4 1.2. Основні джерела антропічного забруднення та класифікація забруднень.8 1.3. Роль галузей господарства у виникненні екологічних проблем.13 Розділ іі. Проблеми захисту навколишнього середовища.16 2.1. Аналіз проблем та актуальність охорони навколишнього середовища.16 2.2. Заходи профілактики екологічної злочинності в Україні.21 Розділ ііі. Пропозиції щодо охорони навколишнього світу.26 3.1. Практичні рекомендації стосовно охорони біосфери.26 3.2. Світовий досвід і міжнародне співробітництво у сфері охорони природного середовища.31 Висновки.36 Список використаної літератури. 38

Висновок

Останнім часом в усьому світі, і в Україні зокрема, питанню еколого-економічної тематики приділяється особлива увага. На цю тему написано безліч статей і книжок, проведено сотні наукових конференцій. Представлена курсова робота була ще однією спробою з'ясувати складність екологічної ситуації, зрозуміти причини винекнення екологічних негараздів, визначити роль держави в сфері охорони довкілля.
Структурні деформації народного господарства відбувалися протягом тривалого періоду за яких суспільство нехтувало обєктивними законами розвитку та відтворення природно-ресурсного комплексу, що привело довкілля до такого стану, в якому воно знаходиться сьогодні.
Такі об'єктивні чинники, як вичерпаність багатьох природних ресурсів, вразливість навколишнього середовища, екологічну стійкість та екологічну місткість довкілля, межі його екологічної міцності і опірності щодо негативних і шкідливих антропогенних впливів тощо необхідно враховувати в господарській діяльності і при визначенні темпів та масштабів соціально-економічного розвитку на майбутнє. Цей розвиток має бути врівноваженим і адекватним екологічній ситуації, за якого виробничо-господарська діяльність суспільства грунтуватиметься на концепції сталого екологічного розвитку, тобто добробут нинішнього покоління слід створювати не за рахунок ресурсів життєзабезпечення наступних поколінь.
Особливого значення набуває процес формування раціональної та дієвої системи державного регулювання та управління природокористуванням і охороною природи, ресурсно-екологічною безпекою на наднаціональному, національному, регіональному й місцевому рівнях. Роль державного втручання полягає у контролі за дотриманням вимог екологічного законодавства, яке має охоплювати всі види й форми життєдіяльності людини. Основним Законом щодо регулювання відносин в цїй галузі є Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища». Цілий розділ в Законі присвячено засадам економічного механізму забезпечення охорони навколишнього природного середовища. Нераціональне та необгрунтоване використання суспільством природно-ресурсного потенціалу в процесі господарської діяльності спричиняє виникнення негативних еколого-економічних наслідків, що викликають зміну характеристик усіх природних компонентів та їх складових, які в подальшому призводять до екологічних криз.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?