Курсова робота «Дослідження структури та руху персоналу підприємства», 2014 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 07.07.2014 11:46 · від Анжелика Левчук · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ і: персонал підприємства, його характеристика 1.1. Суть, склад, структура та показники, що характеризують рух персоналу на підприємстві 1.2. Класифікація персоналу підприємства 1.3. Чинники, що впливають на зміну професійно-кваліфікаційного складу кадру підприємства Розділ іі: аналіз персоналу підприємства 2.1. Загальні відомості по підприємству 2.2. Розрахунок показників руху персоналу 2.3. Аналіз продуктивності праці на підприємстві Розділ ііі: шляхи покращення кадрової політики на підприємстві 3.1. Удосконалення організації роботи працюючих та підвищення продуктивності праці Висновки Список використаної літератури

Висновок

Значення розглянутої теми курсової роботи, на мій погляд, дуже великий. Можна з упевненістю сказати, що тема цікава, і в той же час складна. Для менеджера поважно навчитися чітко представляти динаміку кадрів на підприємстві, а тим більше поважно, навчитися управляти цим процесом, не порушуючи внутрішнього устрою організації і встановлених законодавством норм. Поза сумнівом, тема є більш – управлінською, ніж чисто економічною.
Підготовка та підвищення кваліфікації працівників в даний час повинні носити безперервний характер і проводитися протягом усієї трудової діяльності. Для ефективності безперервного навчання потрібно, щоб працівники були в ньому зацікавлені. Адміністрації потрібно створити клімат, сприяє навчанню. Підприємства повинні розглядати витрати на підготовку персоналу як інвестиції в основний капітал, які дозволяють найбільш ефективно використовувати новітні технології. Західні експерти відзначають, що в даний час необхідність профнавчання загальновизнана, про що свідчить, зокрема, обсяг направляються в цю сферу коштів.
У той же час зростають вимоги до його ефективності, підвищення якості послуг і їх відповідності замовленню, більшої ясності принципів і методів навчання. Отже, постає питання про підвищення професійного рівня самих працівників цієї сфери, диверсифікації їх завдань. Підкреслюється, що в умовах підвищення попиту на свої послуги профнавчання має структуруватися, а його працівники повинні бути не просто педагогами, а психологами та організаторами, беручи на себе завдання виховання своїх замовників

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?