Курсова робота «Розрахунок річного завантаження, необхідної кількості устаткування, робочої сили і фонду заробітної плати на операціях складання тексту і монтажу сторінок для випуску наукових видань», 2013 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 04.07.2014 18:56 · від Юрій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 5 1. Характеристика видання. 7 2. Вибір і обґрунтування необхідного устаткування для виконання завдання. 11 3. Розрахунок річного завантаження на операціях складання тексту та монтажу. 13 4. Розрахунок трудомісткості річного завантаження. 15 5. Розрахунок необхідної кількості устаткування для виконання річного завантаження. 16 5.1. Розрахунок необхідної кількості устаткування за трудомісткістю. 16 5.2. Розрахунок необхідної кількості устаткування за виробничою потужністю. 19 6. Розрахунок спискової кількості робітників для виконання завдання. 21 7. Визначення фонду заробітної плати для розрахункової кількості робітників. 22 Висновки. 25 Список використаної літератури. 26

Висновок

Для створення якісного та доступного для читача видання необхідно здійснювати попередні розрахунки для вирішення економічних питань.
У даній курсовій роботі проведено розрахунок річного завантаження на операціях складання тексту та монтажу сторінок, розрахунок трудомісткості річного завантаження необхідної кількості устаткування та робочої сили для виконання річного завдання, розрахунок фонду заробітної плати.
Для виконання виробничої програми необхідно 13 комп’ютера марки Intel Core™ i7 3820 та 1 монтажний стіл марки CM-2, 29 робітників VI і V розряду, фонд заробітної плати яких становить 1114268 грн.
У курсовій роботі проведено розрахунок двох важливих економічних показників, що характеризують працю:
– середньорічна заробітна плата одного робітника (ЗПсер), яка становить 38947 грн.;
– продуктивність праці (середній виробіток одного робітника, ПП), яка становить 1787 грн.
Всі ці показники є важливими для грамотного виготовлення видання, забезпечення ефективності виробництва і як наслідок, досягнення рентабельності підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?