Звіт з практики «Розрахунки з підзвітними особами», 2013 рік

З предмету Економіка · додано 22.06.2014 20:24 · від Михайло · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Система нормативно-правового регулювання господарських операцій у розрахунках з підзвітними особами. 2. Система документування господарських операцій у розрахунках з підзвітними особами. 3. Опис порядку оцінки та облікового відображення господарських операцій у розрахунках з підзвітними особами. 4. Аналіз оподаткування господарських операцій у розрахунках з підзвітними особами. 5. Характеристика нетипових господарських операцій у розрахунках з підзвітними особами. 6. Опис порядку відображення господарських операцій в звітності підприємства розрахунків з підзвітними особами. Висновки Список використаних літературних джерел Додаток А Додаток Б

Висновок

Розрахунки з підзвітними особами - це широке коло операцій з готівковими коштами, розрахунками, придбанням матеріальних цінностей, оподаткуванням тощо. Тому виконання цієї частини облікової роботи вимагає чіткого дотримання чинних нормативних актів та оформлення відповідних документів.
Регулювання операцій з підзвітними особами включає в себе велику кількість нормативних документів, серед яки Податковий Кодекс України, Інструкція про службові відрядження в межах України та за кордон №59, Постанова НБУ Про затвердження положення про ведення касових операцій у національній валюті тощо. Держава здійснює всебічний контроль за діяльністю підприємств. Розроблена на сьогоднішній день база нормативно-правових документів надає змогу вести різні операції господарської діяльності із використанням розрахунків між підприємством і державою, іншим підприємством, підзвітними особами тощо.
Державні установи регулюють і розробляють різні документи, постанови, положення, методичні рекомендації для забезпечення ефективності функціонування підприємств у вирішенні відповідних проблем. Найбільш впливовими у прийнятті таких документів є Національний Банк України, Кабінет Міністрів України, Міністерство фінансів України, саме ці установи є розробниками нормативної бази.
Для подолання проблем розбіжностей у нормативних документах та подолання різних не доопрацювань з боку державного управління, на мою думку, необхідно чітко встановити повноваження державних органів, що він регулює і межі його компетенції і вирішенні тих чи інших питань. Необхідно переглянути пні нормативні документи, які є застарілими або некоректними, оскільки суперечать міжнародним актам та не дають змогу повноцінно функціонувати підприємству.
Питання співпраці суб’єктів господарювання з органами державного управління має бути більш детально вивченим, тобто необхідно виконати роботу пов’язану із заохочення до співпраці з державними органами.
Сьогодні в Україні склалася досить не приємна ситуація, оскільки більшість підприємств намагаються приховати сою діяльність від держави, не ведучи належними чином необхідних документів, завищуючи суми витрачених на відрядження. Щоб вирішити дану ситуацію, необхідно розробити певну систему нормативних документів, які допомагали б підвищити відносини між цими суб’єктами.
Для заохочення до співпраці з боку держави необхідно зробити певні поступки для суб’єктів господарювання. Відчувши покращення ситуації підприємства і установи підуть на співпрацю, розуміючи, що вона може привести до певного поліпшення з боку податкового завантаження у розрахунках з підзвітними особами.
Слід зазначити, що сьогодні розробляються різні документи для співпраці, але значна частина їх не знаходить загальної підтримки і вони не затверджуються.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?