Курсова робота «Організація маркетингових заходів у сільському господарстві», 2012 рік

З предмету Маркетинг · додано 10.06.2014 18:33 · від ✿ܓ · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.2 Розділ. 1. Теоретичні аспекти маркетингової діяльності у сільськогосподарських підприємствах.4 1.1. Суть, значення та особливості організації агромаркетингової діяльності.4 1.2. Організаційна структура маркетингової діяльності в підприємствах АПК.13 Розділ 2. Аналіз господарської діяльності сгвк «мир».18 2.1. Загальна характеристика підприємства.18 2.2. Оцінка ефективності використання виробничих ресурсів у господарстві.21 2.3. Аналіз маркетингової діяльності в СГВК «МИР».30 Розділ 3. Шляхи організації ефективної маркетингової діяльності на підприємстві.36 3.1. Організація створення агромаркетингової служби на підприємстві.35 3.2. Методичні рекомендації щодо вдосконалення маркетингового обслуговування кооперативу.39 3.3. Кумунікаційна політика вдосконалення маркетингового обслуговування на підприємстві.43 Висновки.47 Список використаних джерел.49

Висновок

Отже, проаналізувавши організацію маркетингових заходів у сільському господарстві шляхи підвищення ефективності аграрного маркетингу на прикладі виробничого сільськогосподарського кооперативу «Мир» було встановлено:
1. Господарство СГВК «Мир» розміщене у південній частині Таращанського району Київської області в с. Чернин у зоні Лісостепу. Господарство є одним із найперспективніших у районі. Природні та кліматичні умови сприяють виробництву сільськогосподарської продукції
2. У 2011 році площа с.-г. угідь господарства становила 1555 га, що на 3% більше ніж у 2009 році.
3. Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових культур (їх частка у структурі грошових надходжень становить 50,8%) та відгодівлі продукції скотарства (частка грошових надходжень – 33,5%). Господарство також володіє землями водного фонду (43,3 га).
4. СГВК «Мир» в повному обсязі забезпечений трудовими ресурсами (чисельність яких у звітному році збільшилась на 4,5%).
5. У 2011 році на 26,6% знизився рівень рентабельності господарства у порівнянні із 2009 роком. Це відбулося за рахунок зменшення ВВП на 12,7% у зв’язку зі зменшенням посівних площ деяких культур.
6. Аналізувавши сильні і слабкі сторони СГВК «МИР» було встановлено, що господарство забезпечене достатніми фінансами для здійснення своєї діяльності. Щодо технологій можна зазначити, що використовуються вони досить неефективно і багато з них потребують переоснащення і заміни на більш сучасні. Велику увагу потрібно звернути на відділ маркетингу. Всі загрози господарства надходять в основному із боку держави.
7. В досліджуваному кооперативі відсутній відділ маркетингу, хоча маркетингові функції виконуються.
8. Пропонується створити спеціальний відділ маркетингу, який буде займатись дослідженням попиту на продукцію, ціни, основних конкурентів; займатись рекламною діяльність.
9. Маркетингова діяльність в основному концентрується на процесі реалізації продукції.
10. Свою продукцію СГВК «МИР» реалізовує по різних каналах як оптовими, дрібнооптовими, так і роздрібними партіями.
11. Керівництву кооперативу в першу чергу необхідно визначитись з маркетинговою стратегією ринкової діяльності.
12. В маркетинговій стратегії СГВК «МИР» одними із перших рішень мають бути вибір цільового сегменту та оптимального каналу збуту.
13. Для підвищення попиту на продукцію, пошуку нових каналів збуту пропонуються такі заходи маркетингових комунікацій, як реклама; стимулювання продажу; участь у виставках, ярмарках,

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?