Курсова робота «Автоматизація розрахунків з дослідження та оцінювання кон’юнктури товарного ринку»

З предмету Комп'ютери · додано 29.05.2014 22:20 · від Пашок Волошок · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.5 1. Постановка задачі.6 1.1. Характеристика задачі.6 1.2. Вихідна інформація.10 1.3. Вхідна інформація.14 2. Алгоритм розв’язання задачі.15 2.1. Використовувана інформація.15 2.2. Результати розв’язання.16 2.3. Математичний опис.17 2.4. Алгоритм розв’язання задачі на ЕОМ.18 3. Організація інформаційного забезпечення.19 3.1. Загальна характеристика інформаційного забезпечення.19 3.2. Організація збирання і передавання первинної інформації.22 3.3. Побудова системи класифікації та кодування.23 3.4. Структура інформаційних масивів.25 4. Технічне і програмне забезпечення.31 Контрольний приклад.31 Висновок.32 Використана література.33 Додатки.34

Висновок

Розроблена інформаційна система по дослідженню кон‘юнктури товарного ринку задовольняє сучасним вимогам щодо процесів збору та обробки інформації. Вона дозволяє отримувати своєчасну і достовірну інформацію у ритмі реального часу, зменшує трудомісткість процесу обробки даних, значно підвищує швидкість обробки, пошуку та видачі повідомлень. ІС по дослідженню кон‘юнктури товарного ринку значно зменшує кількість паперової документації, прискорює передачу повідомлень з іншими ІС за допомогою використання комп'ютерних мереж.
Систему реалізовано за допомогою сучасної системи обробки даних, яка надає великі можливості користувачу, не вимагає спеціальних знань від маркетолога та відносно легко модернізується. Розроблена інформаційна система спрощує розв’язання задачі, користувач має можливість змінювати, доповнювати та редагувати дані. В системі передбачені засоби захисту від несанкціонованого доступу, засоби контролю інформації яка вводиться.
Дослідження кон‘юнктури товарного ринку та облік товарообігу підприємства являється одним з важливих та трудомістких процесів. Тому організація автоматизованих робочих місць спеціалістів є початковим етапом в створенні єдиної системи обробки даних на підприємстві. В розробленій ІС запропоновано автоматизувати комплекс задач по дослідженню обсягів продажу товарів, динаміки та частки продажу та отримання вихідних форм докуменів у вигляді машинограм, екранні форми.
Для функціонування інформаційної системи по дослідженню кон‘юнктури товарного ринку розроблене відповідне інформаційне забезпечення, яке складається з інформаційної бази, методичних матеріалів та системи класифікації і кодування. Інформаційна система забезпечує єдність та зберігання інформації, єдність інформаційних масивів, однократність вводу інформації та її багатоцільове використання та ін.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?