Курсова робота «Формування фірмового стилю підприємства ПАТ "Укрсоцбанк"», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 28.05.2014 20:26 · від Anna · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ і. Теоретико-методологічні засади формування фірмового стилю підприємства 1. Поняття фірмового стилю, його складові. 2. Етапи розробки фірмового стилю. 3. Значення фірмового стилю для діяльності підприємства. Розділ іі. Аналіз маркетингової діяльності банківської установи пат «укрсоцбанк» як частини європейсьої групи unicredit/юнікредит. 1. Загальна характеристика банківської установи ПАТ «Укрсоцбанк» як частини європейської групи Unicredit/Юнікредит. 2. Аналіз фірмового стилю банківської установи ПАТ «Укрсоцбанк» як частини європейської групи Unicredit/Юнікредит. 3. Аналіз маркетингових комунікацій, як шляхів просування фірмового стилю банківської установи ПАТ «Укрсоцбанк» як частини європейської групи Unicredit/Юнікредит. РОЗДІЛ ІІІ. Вдосконалення шляхів просування фірмового стилю банківської установи ПАТ «Укрсоцбанк» як частини європейської групи Unicredit/Юнікредит. 1. Шляхи вдосконалення форм фірмового стилю банківської установи ПАТ «Укрсоцбанк» як частини європейської групи Unicredit/Юнікредит. 2. Оцінки ефективності фірмового стилю банківської установи ПАТ «Укрсоцбанк» як частини європейської групи Unicredit/Юнікредит. Висновки. Список використаної літератури. Додатки.

Висновок

Отже з даної курсової роботи можна зробити ряд висновків, а саме:
− Фірмовий стиль — це набір постійних дизайнерських (кольорових, графічних), словесних і типографських елементів, які забезпечують візуальну й смислову єдність діяльності, внутрішнього змісту й зовнішнього оформлення компанії.
− Фірмі, що починає, навряд чи дуже необхідні теки з фірмовим стилем, можна обійтися звичайними швидкозшивачами. А ось товарний знак (графічне або словесне накреслення) з обов’язковою реєстрацією, швидше за все, необхідні, якщо фірма збирається, так би мовити, в довге плавання по бурхливому морю ринку товарів і послуг.
− Товарний знак або логотип це точка для розробки всього іншого. Якщо потім фірма змінює схему верстки рекламного оголошення або фірмові кольори - все одно її товарний знак залишиться і нагадуватиме покупцям і партнерам про цю фірму.
− При формуванні фірмового стилю можна дотримуватися наступних принципів. Спочатку - виділити головне, створити певний образ шляхом розробки стилеутворюючих констант, а потім (в міру необхідності) розробляти нові складові фірмового стилю і виготовляти ті або інші його носії. Найголовніше в поетапному замовленні або виготовленні елементів і носіїв фірмового стилю - це все-таки витримати єдиний стиль, який працював би на вибраний образ фірми.
− Фірмовий стиль допомагає споживачам орієнтуватися в потоці інформації, швидко й безпомилково знаходити товар фірми, що вже завоювала їхню довіру; дозволяє фірмі з меншими витратами виводити на ринок нові товари; сприяє активізації корпоративного духу, єднає співробітників, створює почуття причетності до спільної справи, «фірмовий патріотизм»; позитивно впливає на естетичний рівень і візуальне середовище фірми.
− Фірмовий стиль підприємства ПАТ «Укрсоцбанк» є уже сформований та широковідомий на території України.
− Недоліками у формуванні фірмового стилю є упущення одного із його головних елементів, а саме відеообразу, який є взагалі невідомий серед клієнтів. Однак, ПАТ «Укрсоцбанк» успішно використовує усі можливості друкованої преси та інтернет-простору.
− ПАТ «Укрсоцбанк» для просування свого фірмового стиля варто більше використовувати моливості Unicredit Group та зайнятися модифікацією і налаштуванням відповідного сервісу, слідкувати за щоденною поведінкою персоналу, що сприятиме створенню репутації на ринку.

Коментар модератора

25 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?