Курсова робота «Облік операцій з банківськими металами», 2006 рік

З предмету Банківська справа · додано 04.08.2007 11:53 · від катя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальні положення й терміни 4 2. Види операцій з банківськими металами 5 3. Перелік операцій з дорогоцінними металами 6 4. Формування ринку банківських металів в Україні 6 5. Облік операцій з банківськими металами в банках України 9 6. Облік операцій з ювілейними монетами, що мають гривневий номінал i виконують функцію засобу платежу 14 7. Особливі умови здійснення операцій з банківськими металами в касах банків 18 8. Порядок визначення маси банківських металів 21 Висновки 23 Список використаної літератури 25

Висновок

Банки в наш час пропонують злитки банківських металів вагою від 1 грама й вище, що відповідають світовим стандартам якості.

У банківських злитків, на відміну від ювелірних виробів, немає іншої вартості, крім ціни металу й незначних витрат на виробництво й оплату банківських послуг.

Операції з банківськими металами на Україні не обкладаються ПДВ (відповідно до Закону України «Про податок на додану вартість» №168/ 97-ВР від 03.04.1997 р., підпункт 3.2.4. статті 3).

На тлі постійної девальвації й знецінювання паперових грошей банківські метали - саме надійне вкладення засобів. За останні 20 років світова ціна на банківське золото збільшилася майже в 10 разів.

Банківські злитки компактні, займають мало місця й зручні для транспортування.

Торгівля банківськими металами здійснюється анонімно. Про покупку банківських металів не потрібно звітувати перед державними органами. Банківські злитки, куплені в нашім банку, можуть зберігатися в нас.

Ви також можете вивезти банківські злитки за межі України (по законодавству, вивіз банківських металів аналогічний вивозу іноземної валюти) і розрахуватися ними в інших країнах.

Банківські метали - це дорогоцінні метали (золото, срібло, платина, метали платинової групи), доведені (аффіновані) до найвищих проб відповідно до світових стандартів у злитках і порошках, які мають сертифікат якості, а також монети, виготовлені з дорогоцінних металів.

Найвищими пробами банківських металів зізнаються проби, не нижче чим:

а) для золота - 995,0;

б) для срібла - 999,0;

в) для платини й палладія - 999,5.

Стандартні злитки - це злитки банківських металів, які відповідають світовим стандартам якості, прийнятим Лондонською асоціацією ринку дорогоцінних металів (London Good Delivery Standard), або технічним умовам ДЕРЖСТАНДАРТ 28058-89, ДЕРЖСТАНДАРТ 28595-90, ДЕРЖСТАНДАРТ 12341-81, ДЕРЖСТАНДАРТ 12340-81 (міждержавні Дст країн СНД).

Мірні злитки (наносити злитки) - це злитки банківських металів масою 1 кг і менше, з вимогами до проби не нижче встановленої.

Сертифікат якості - письмовий документ або клеймо визнаного афінажера, що свідчить про назву металу, його пробі (кількість частин хімічно чистого дорогоцінного металу на 1000 частин лігатурної маси), серійному номері й про назву компанії виробника.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали