Курсова робота «Організація діяльності бібліотек в умовах глобалізації», 2013 рік

З предмету Інше · додано 26.05.2014 17:27 · від Антон · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1. Основні принципи організації діяльності бібліотек. 5 1.1. Бібліотеки як центри інформатизації. 5 1.2. Сучасний інформаційно-бібліотечний комплекс - світовий досвід. 9 Розділ 2. Бібліотечний менеджмент та маркетинг. 14 2.1. Бібліотечний менеджмент. 14 2.2. Бібліотечний маркетинг, реклама та зв’язки з громадськістю. 18 Розділ 3. Автоматизація та модернізація діяльності бібліотек. 22 3.1. Автоматизація діяльності бібліотек. 22 3.2. Впровадження електронних бібліотек. 27 Висновки. 30 Список використаних джерел. 31

Висновок

У курсовій роботі бібліотеки розглянуто яку сучасні центри інформатизації, які сьогодні є не лише традиційними зберігачами інформації, а вже набувають значення досвідченого посередника між майже безмежним потоком інформації і користувачем. Бо на сьогодні особлива роль відводиться інформації про інформацію, і роль бібліотекаря в інформаційній революції невпинно зростає. Окрім розвитку бібліотек в Україні, в курсовій роботі значну увагу надано світовому створення інформаційно-бібліотечних комплексів (ІБК). Зокрема, прикладами ефективного саме ІБК є Британська бібліотека, ІБК «Велика бібліотека Квебеку», Нова Олександрійська бібліотека. Також в курсовій роботі детально проаналізовано значення бібліотечного менеджменту та маркетингу. Ці процеси на сьогодні є невід’ємною частиною і запорукою ефективного розвитку бібліотеки. У третьому розділі курсової роботи розглянуто шляхи розвитку бібліотек, процеси автоматизації діяльності бібліотек та необхідність впровадження електронних бібліотек на Україні.
Сьогодні можна констатувати, що від ефективності функціонування інформаційної сфери значною мірою залежать перспективи України в сучасному світі. Таким чином, в умовах удосконалення процесу інформатизації українського суспільства, що на сучасному етапі суспільного розвитку набуває стратегічного значення, актуалізується суспільна роль наявної в Україні системи бібліотечних установ та інших сучасних баз зберігання і використання інформаційних ресурсів як опорних центрів інформаційної організації суспільства. Від своєчасного суспільного усвідомлення даної тенденції, посилення державної підтримки її розвитку залежить значною мірою життєздатність українського суспільства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?