Курсова робота «Факторинг та форфейтинг як основні види міжнародного кредитування», 2011 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 23.05.2014 23:19 · від Оксана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні засади основних видів міжнародного кредитування. 5 1.1. Сутність та основні види міжнародного кредитування 5 1.2. Поняття факторингу, його види 8 1.3. Форфейтинг як форма кредитування зовнішньої торгівлі 144 Розділ 2. Міжнародне кредитування в україні 19 2.1. Сучасний стан розвитку міжнародного факторингу та форфейтингу в Україні 199 2.2. Переваги та недоліки форфейтингу як виду міжнародного кредитування 25 2.3. Переваги та недоліки факторингових послуг 277 Розділ 3. Перспективи розвитку міжнародного факторингу та форфейтингу в україні 31 3.1. Порівняльна характеристика форфейтингу і факторингу 31 3.2. Можливості і перспективи міжнародного кредитування в Україні 333 Висновки 388 Додатки 40 Список використаних джерел: 44 Анотація 48

Висновок

Вхід вітчизняних фінансово-кредитних інститутів у міжнародний бізнес неможливе без налагодженої банківської системи. Важливе місце в діяльності комерційних банків посідають організація та здійснення міжнародних розрахунків, операції з іноземною валютою, касове обслуговування клієнтури. Інтенсифікація експортно-імпортної діяльності призводить до зростання кола клієнтів, збільшення кількості робочих місць, зростанню ВВП більш швидкими темпами. Але в той же час багато українських підприємств стикається з проблемою недостатності грошових ресурсів для ефективної зовнішньоекономічної діяльності. Допомогу в скрутному становищі можуть надати вітчизняні банки та кредитні установи. І, оскільки зростають потреби в кредитуванні, невід’ємною частиною цього є і розширення сфери надаваних послуг.
Сьогодні факторинг - найдинамічніша послуга на фінансовому ринку України. Прискорення оборотності капіталу дає можливість підприємству збільшувати дохідність. Отримана вигода перевищує суму комісії за факторингове фінансування. Тобто витрати на факторинг окупаються.
Факторингове фінансування для підприємств виявляється не тільки більш вигідним, але й набагато доступнішим, ніж кредит, позбавляє фірми безлічі витрат, які існують у кредитній схемі.
Таким чином, враховуючи той факт, що факторинг в Україні зовсім молодий, можна припустити, що вже через декілька років популярність цього комплексу послуг буде набагато ширша, особливо якщо Україна збереже хорошу динаміку зростання і зможе поліпшити інвестиційний клімат, особливо в умовах подолання фінансової кризи. У свою чергу, факторинг сприятиме економічному зростанню, адже він забезпечує вищий рівень платоспроможності підприємств і збільшення обсягів продажів за рахунок можливості відстрочення платежу.
Ринок форфейтингових послуг може нормально функціонувати лише в умовах стабільно працюючої економіки. Неплатоспроможність основних споживачів продукції ставлять під питання існування таких взаємовідносин. Однак, в Україні є всі можливості до заснування і подальшого розвитку ринку форфейтингових послуг сумісно із зарубіжними колегами.
Переваги факторингових і форфейтингових операцій для українських підприємств полягають перш за все у скороченні витрат на закупівлю товарів. Крім того, кожному із суб’єктів факторингових та форфейтингових операцій надається можливість використовувати їх з вигодою для себе.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?