Курсова робота «Удосконалення управління організацією за рахунок впровадження геоінформаційних систем», 2012 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 21.05.2014 20:16 · від Анна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ 1. Опис пат «євраз баглійкокс» 4 1.1. Короткий опис ПАТ «ЄВРАЗ Баглійкокс» 4 1.2. Характеристика внутрішнього та зовнішнього середовища ПАТ «ЄВРАЗ Баглійкокс» 8 Розділ 2. Аналіз діяльності підприємства «баглійкокс» та виявлення приоритетної проблеми 17 2.1. Опис існуючих проблем на підприємстві та оцінка їх впливу на результати його діяльності 17 2.2. Аналіз проблемної ситуації на підприємстві 22 Розділ 3. Теоретичні та практичні рекомендації щодо розв’язання проблеми менеджменту шляхом використання геоінформаційних систем на підприємстві 3.1. Теоретичні основи геоінформаційних систем. Quantum GIS 24 3.2. Практичні рекомендації по впровадженню та використанню геоінформаційних систем, зокрема Quantum GIS 30 Висновки та рекомендації 33 Список використанної літератури 35 Додатки

Висновок

В даній курсовій роботі було проведено опис підприємства ПАТ «ЄВРАЗ Баглійкокс». Основним видом діяльності підприємства є переробка вугілля і сирого бензолу за давальницькою схемою та виробництво доменного коксу.
Фірма має добру репутацію і користується високим авторитетом у споживачів, оскiльки за весь час iснування довела, що здатна ефективно працювати, бути надiйним учасником бiзнесу.
Якість товарів, уважне відношення до кожного клієнта, швидке обслуговування, конкурентні ціни – це все складає високий рівень сервісу, гарний імідж та хорошу репутацію «ЄВРАЗ Баглійкокс», що і є самими значущими її відмінностями від конкурентів.
На підприємстві панує лінійна структура управління та демократичний стиль управління.
В результаті аналізу внутрішнього та зовнішнього середовищ ПАТ «ЄВРАЗ Баглійкокс», опитування керівника та провідних спеціалістів, виявився ряд проблем, які впливають на розвиток та стан його діяльності, серед яких:
– неповна реалізація потужних можливостей підприємства, низька швидкість оборотних процесів;
– недосконалий процес контролю якості товару;
– проблема неповного маркетингу;
– проблема контролю керівництвом через великий масштаб підприємства.
Усі проблеми досить значущі і для виявлення найбільш вагомої була використана допомога експертів, які є компетентними в цих питаннях. Отже, використавши метод експертних оцінок, було компетентно виділено пріоритетну проблему – недосконалий контроль керівництвом через великий масштаб підприємства. Актуальним рішенням даної проблеми є впровадження геоінформаційних систем.
Отже, для підприємства «ЄВРАЗ Баглійкокс» рекомендовано впровадження геоінформаційних систем. В курсовій роботі, як приклад, розглянуто ефективність впровадження програми Quantum GIS на підприємство. В ході роботи було виявлено, що застосування ГІС на практиці значно полегшить процес управління підприємством, навіть великого розміру; вирішить ряд проблем, зокрема виявлення найкоротшого маршруту; значно підвищить ефективність праці.
Урахувавши специфіку умов та діяльності ПАТ «ЄВРАЗ Баглійкокс» теоретично дослідивши дану проблему, були сформовані практичні рекомендації та пропозиції, які доцільно впровадити у роботу підприємства:
– провести бесіди, тренінги, тестування серед персоналу, що працює в інформаційному відділі, дізнатися їхньої думки щодо впровадження ГІС;
– впровадження ГІС на підприємстві;
– навчання керівництва щодо ефективного використання ГІС;
– безпосередньо використання ГІС для більш досконалого процесу управління персоналом та вирішення багатьох проблем на підприємтсві.
Таким чином, завдяки використанню геоінформаційной системи, керівництво ПАТ «ЄВРАЗ Баглійкокс» буде взмозі ретельно контролювати всі процеси, що відбуваються на підриємстві, уважно проводити аналіз роботи всіх підрозділів та надавати доцільні рекомендації щодо поліпшення праці, виправлення помилок.

Коментар модератора

файл в форматі докХ, 2012 р

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?