Курсова робота «Фондова біржа, фінансові аспекти діяльності», 2013 рік

З предмету Економіка · додано 20.05.2014 17:19 · від Антон · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1. Теоретичні основи функціонування фондової біржі. 5 1.1. Сутність, цілі та завдання фондової біржі. 5 1.2. Механізм функціонування та фінансові аспекти діяльності фондової біржі. 8 1.3. Розвинені біржові системи світу. Загальна характеристика. 12 Розділ 2. Аналіз діяльності фондових бірж в україні. 17 2.1. Головні економічні етапи становлення та розвитку українських фондових бірж. 17 2.2. Сучасний стан фондового ринку України. 19 2.3. Прогноз подальшого розвитку фондових бірж в Україні. 24 Розділ 3. Перспективи та шляхи розвитку фондового ринку в україні. 27 3.1. Основні проблеми діяльності фондової біржі та шляхи їх вирішення. 27 3.2. Напрямки удосконалення інфраструктури фондового ринку України. 31 3.3. Державна політика та правова регламентація розбудови українського біржового ринку. 37 Висновки. 43 Список використаних джерел. 45

Висновок

Отже, фондова біржа - це постійно функціонуючий ринок, на якому здійснюється торгівля цінними паперами. В курсовій роботі розглянуто сутність, цілі та завдання фондових бірж на України, визначено механізм функціонування фондової біржі, розглянуто детально організації та інфраструктурне забезпечення безперешкодного функціонування фондового ринку. Окрім цього, у першому розділі курсової роботи проаналізовано світовий досвід побудови високорозвинених фондових ринків.
У другому розділі вирішено завдання аналізу діяльності фондових бірж в Україні: розглянуті періоди становлення українського фондового ринку, проведений детальний аналіз розвитку фондового ринку України за 2012 рік і, виходячи з цього, зроблений прогноз подальшого розвитку фондових бірж в Україні.
Третій розділ курсової роботи висвітлює основні проблеми діяльності фондових бірж, та напрямки її удосконалення. Окрім цього, приділяється увага державній політиці в розбудові українського біржового ринку.
На сьогодні, з метою забезпечення конкурентоспроможності фондового ринку України політика держави має бути зосереджена на наступному: налагодження тісного співробітництва в рамках міжнародних організацій та роз’яснення потенційних можливостей з метою створення позитивного іміджу українського фондового ринку серед зарубіжних та вітчизняних інвесторів; підвищення вимог до корпоративного управління; чітке визначення прав та обов’язків емітентів та інвесторів; спрощення доступу до внутрішнього ринку зарубіжних інвесторів та запровадження менш жорстких методів валютного регулювання з метою доступу вітчизняних підприємств до міжнародних ринків капіталу; розширення кількості фінансових інструментів, доступних для інвесторів; повноцінне впровадження в обіг похідних цінних паперів, зокрема створення забезпечення хеджування (страхування) інвесторів на вторинному ринку цінних паперів; введення в дію міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, погодження нормативної бази ринку фінансових послуг відповідно до світових стандартів

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?