Реферат «Особливості залучення інвестицій міжнародними компаніями на євроринкуї», 2010 рік

З предмету Економіка · додано 19.05.2014 07:24 · від Валентина Калынская · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Сутність та види інвестицій Розділ 2. Методи залучення інвестицій Розділ 3. Проблеми залучення іноземних інвестицій Висновки та пропозиції Список використаних джерел

Висновок

Світовий досвід свідчить, що країни не в змозі розвивати свою економіку без залучення та ефективного використання інвестицій. Акумулюючи приватний, державний або іноземний капітал, забезпечуючи доступ до сучасних технологій та менеджменту, інвестиції не тільки сприяють формуванню національних інвестиційних ринків, але й пожвавлюють ринки товарів та послуг. Крім того, інвестиції, зазвичай, сприяють заходам макроекономічної стабілізації та дозволяють вирішувати соціальні проблеми трансформаційного періоду.
У науковій літературі під інвестиціями традиційно прийнято розуміти здійснення певних економічних проектів у теперішній час, щоб в майбутньому одержати доходи. Такий підхід до розуміння інвестицій є домінуючим, як у вітчизняній, так і в закордонній економічній літературі.
Водночас поняття "інвестиції" є занадто всебічним, щоб дати йому єдине та вичерпне визначення. У різних розділах економічної науки та різних галузях практичної діяльності його тлумачення має свої особливості.
На прикладі співробітництва компанії Бонгрен на Звенигородського сироробного комибінату була показана важливіть іноземних інвестицій.
Проблема політичного характеру в Росії — одна з найважливіших проблем української економіки в цілому. Була показана динаміка підприємства в період обмеження співробітництва Росії та після нього. Це показує важливість експорту та міжнародних відносин.
Основними проблемами інвестування в Україні є надмірне втручання держави в економічну діяльність, у результаті чого високими залишаються регулятивні бар'єри. Бюрократизація та корумпованість державного апарату, переважно декларативний характер боротьби з корупцією (у дослідженнях Світового банку стверджується, що витрати, пов'язані з ненадійністю інфраструктури, проблемами з виконанням договірних зобов'язань, злочинністю, корупцією та державним регулюванням, можуть становити понад 25 % обсягів продажу, більш ніж утричі перевищуючи суму податків, сплачених фірмою в звичайному порядку). Україна програє своїм конкурентам на ринку інвестицій не стільки за рівнем податкового навантаження, скільки внаслідок нестабільності податкового законодавства, непередбачуваності його змін і складнощів у адмініструванні. Слабкість і політична заангажованість судової системи, її залежність від виконавчої влади ставлять під сумнів можливість ефективного захисту приватної власності.
Відкритість економіки країни до потоків (інвестиційних) капіталів стає домінуючою тенденцією у формуванні сучасних світогосподарських зв'язків і сприяє прискоренню інтеграційних процесів.) Водночас такі потоки далеко не завжди позитивно впливають на валютну позицію і валютну політику країни. З іншого боку, спроби домогтися "керованості" валютних процесів чи поставити бар'єри на шляхах потоків капіталів часто призводять до неефективності валютної й торговельної політики і, крім того, до формування середовища, сприятливого для корупції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?