Курсова робота «Дослідження товарознавчих характеристик меблів для дітей», 2011 рік

З предмету Меблі · додано 17.05.2014 12:43 · від Марія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Стан і проблеми національного ринку меблів 2. Загальна характеристика асортименту меблів для дітей 3. Аналіз асортименту меблів для дітей 4. Аналіз споживних властивостей меблів для дітей, „Теремок” Висновки Список використаних джерел

Висновок

Меблі виникли ще в найдавніші часи і були невід’ємною часткою в житті людей.
1.Український ринок меблів оцінюється в 330 млн. доларів США при цьому більше половини попиту задовольняють українські виробники. Нажаль, 35% ринку працює "в тіні", що обумовлено несприятливим регуляторним середовищем. Український меблевий ринок у 2009 році зріс не менше, ніж на 12%, і у найближчі 3-4 роки динаміка росту залишиться стабільно високою. У останні кілька років на українському меблевому ринку почала помітно змінюватися структура споживання. В Україні працюють понад 100 компаній, що випускають дитячі меблі. Але більшість великих і середніх виробників позиціонують ці меблі не як основний, а як супутній товар, і виробляють її, швидше, для забезпечення повноти асортименту. У 2009-2010 р.р. спостерігалось сезонне зростання реалізації меблів для дітей. Сезонні коливання для ринку дитячих меблів – явище закономірне. У серпні та вересні, коли всі готуються до нового навчального року та у передноворічний період спостерігається зростання реалізації. У 2011 році виробники меблів із задоволенням відмітили ознаки нерівномірної реалізації та розцінили це як хороший знак : ринок поступово відновлюється після кризи. Сезонне зростання дозволяє виробникам меблів розраховувати також і на загально річний ріст реалізації меблів для дітей. В 2011 році в порівняні з 2010 роком, очікується збільшення реалізації меблів для дітей на 6-7 %. Не зважаючи на демографічну ситуацію в країні, народжуваність значно вища ніж у період з 1999 по 2002 р. І як результат – збільшення кількості покупців меблів для дітей.
2. Меблі є товаром складного асортименту, тому їх класифікують за багатьма ознаками: вихідними матеріалами, способами виробництва, призначенням,конструкцією і ін. До меблів для дітей відносяться ліжка дитячі і підліткові, шафи та ящики, стільці. Розміри перерахованих предметів повинні відповідати вимогам, які диктуються віком дітей. Основними видами меблів для дітей є табурети, стільці, крісла, шафи, ліжка, парти, ходунки, манежі.
3. Меблі для дитячої кімнати, подібно до меблів для кухні, в останні роки також значно розширились в асортименті, який чітко диференційований залежно від віку дитини - для немовлят, дошкільнят, школярів і підлітків. Кожна із цих груп меблів має свої особливості щодо видів виробів та оптимального набору споживних властивостей. Ринок дитячих меблів з кожним роком зростає і є великий вибір. Але негативною стороною є те, що ціни на ці меблі зовсім не дитячі.
Більшість батьків хочуть зробити життя дітей яскравим, святковим і безтурботним, але при цьому часто виходять не з реальних потреб малюка, а з власних думок і уявлень. Компанія «Теремок» на даний момент є першою в Україні компанією, яка пропонує у своїх салонах дитячі та підліткові меблі кількох фабрик-виробників. Сьогодні в салонах дитячих і підліткових меблів "ТЕРЕМОК" представлені меблі російських фабрик Прагматика, Дедал і Манн - Групп, а також польської ФС Фаворит і турецької фабрики Догтаж.
4. Якість меблів визначається сукупністю їх споживних властивостей, що зумовлюють їх придатність задовольняти потреби споживачів. Найважливішими споживними властивостями.
Дослідження споживчих властивостей показало,що меблі для дітей, які реалізує «Теремок» є нешкідливими для дітей і вартують вкладених коштів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?