Курсова робота «Розрахунок та планування показників доходності атп», 2013 рік

З предмету Планування, бюджетування · додано 12.05.2014 00:14 · від Михаил · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Теоретико-методичні аспекти обчислення та планування доходів автотранспортного підприємства.5 1.1. Фінансове планування діяльності АТП.5 1.2. Сутність доходів підприємства, їх призначення, склад та джерела утворення.7 1.3. Світовий досвід зростання дохідності діяльності підприємства.11 2. Розрахунок та планування показників доходності атп.15 2.1. Коротка характеристика ТОВ «Гермес».15 2.2. Розрахунок планових показників доходності ТОВ «Гермес».15 Висновки.22 Перелік посилань.23

Висновок

Баланс фінансових ресурсів і витрат держави складається з метою визначення обсягів фінансових ресурсів, що створюються в країні, напрямків їх використання, збалансування доходів і витрат держави. Крім того, з допомогою цього фінансового плану перевіряється обґрунтованість розрахунків показників державного бюджету, платіжного балансу, балансу доходів і витрат населення. Відмінність балансу фінансових ресурсів і витрат держави від зведеного бюджету полягає в тому, що крім централізованих фінансових ресурсів які мобілізуються через бюджетну систему і державні цільові фонди, в ньому відображаються і децентралізовані фінансові ресурси, які зосереджуються у суб'єктів господарювання і у населення. У першому розділі "Доходи" наводяться поступлення всіх видів фінансових ресурсів — прибуток, податки, амортизаційні відрахування, внески в державні цільові фонди, доходи від зовнішньоекономічної діяльності, приріст довгострокових вкладень населення, доходи від приватизації, іноземні кредити тощо.
У другому розділі "Витрати" вказуються напрямки витрачання централізованих і децентралізованих фінансових ресурсів — витрати на розвиток економіки, на соціальні гарантії населенню, державні дотації, утримання соціально-культурних об'єктів, на оборону, управління, зовнішньоекономічну діяльність, на виплату пенсій, обслуговування державного боргу та ін.
У першому розділі курсового проекту було розглянуто сутність фінансового планування, доходів АТП та відомості про світовий досвід підвищення доходності.
У другому розділі наведено коротку характеристику АТП та здійснене планування та розрахунок показників доходності ТОВ «Гермес». В ході планування було виявлено, що ТОВ «Гермес» у плановому році буде прибутковим.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?