Курсова робота «Особливості оподаткування суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності», 2013 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 07.05.2014 19:41 · від Анастасия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Зовнішньоекономічна діяльність в Україні та методи її регулювання.6 1.1. Сутність, види та особливості зовнішньоекономічної діяльності.6 1.2. Державне регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні.10 Розділ 2. Механізм оподаткування зовнішньоекономічної діяльності в Україні.17 2.1. Митно-тарифне регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні.17 2.2. Порядок сплати та відшкодування ПДВ при здійсненні експортних операцій.21 2.3. Нарахування та сплата акцизного податку.29 Розділ 3. Зарубіжний досвід оподаткування зовнішньоекономічної діяльності та доцільність його застосування в Україні.38 Висновки.47 Список використаних джерел.49

Висновок

У всіх країнах державне регулювання ЗЕД є об'єктивною необхідністю. Таке регулювання спрямоване на забезпечення захисту інтересів країни та суб'єктів її зовнішньоекономічної діяльності, створення для останніх рівних можливостей розвивати всі види підприємницької діяльності та напрями використання доходів і здійснення інвестицій, на розвиток конкуренції та ліквідацію монополізму.
Державне регулювання зовнішньоекономічної діяльності здійснюється за допомогою адміністративних та економічних методів.
Адміністративні методи безпосередньо впливають на господарські відносини. Такі методи найдоцільніше застосовувати за умов економічної нестабільності, зростання дефіциту та інфляції. Ними користуються, як правило, протягом короткого терміну з метою захисту економіки країни або її відродження через мобілізацію та оптимальне використання ресурсів. До них належать ембарго (повна заборона зовнішньоекономічної діяльності), ліцензування, квотування, специфічні вимоги до товару та ін.
Економічні - діють через ринковий механізм. Економічні методи регулювання займають провідне місце в період стабілізації економіки. До них належать митні тарифи, збори, імпортні депозити (в галузі імпорту), пільгові кредити експортерам, гарантії, субсидії, звільнення від сплати податків тощо (в галузі експорту).
Регулювання ЗЕД в нашій державі знаходиться на етапі розвитку,тому у нас є певні особливості, які відрізняють нашу державу від інших – це, наприклад, досить високі ставки на мито серед країн Європи.На мою думку необхідно в першу чергу захищати свій ринок від напливу імпортних товарів, але водночас робити так, щоб займати провідні позиції у світі з експортування вітчизняних товарів, тобто необхідно знайти ту «золоту середину», яка найкраще буде характеризувати зовнішньоекономічну діяльність нашої держави.
В розглянутих країнах є досить багато спільних ознак державного регулювання ЗЕД. Україні необхідно запозичати цей досвід регулювання ЗЕД в інших країн,тому що ці країни вже пройшли той шлях розвитку, на якому знаходиться зараз Україна і можуть допомогти у врегулюванні багатьох питань пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?