Реферат «Мирне співіснування імператив часу»

З предмету Політика, політологія · додано 06.05.2014 18:51 · від Juliettus · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 ст. Мирне співіснування імператив часу 6 ст. Висновок 20 ст. Використана література 21 ст.

Висновок

ВИСНОВОК
Отже, можна виділити наступні геополітичні імперативи як фактори, без урахування яких сьогодні неможливе забезпечення національної безпеки будь-якої існуючої етнічної групи:

Ш самоідентифікація етнічної групи;
Ш фактор власної сили етнічної групи;
Ш перманентне геополітичне протистояння етнічних груп;
Ш автентичність еліти етнічної групи;
Ш концептуальна та діяльна самодостатність етнічної групи;
Ш соціальна циркуляція в середині етнічної групи;
Ш соціально-психологічна цілісність етнічної групи.
Запропонований перелік може доповнюватись, розширюватись та удосконалюватись так само, як містить потенціал для удосконалення будь-який елемент концепції національної безпеки, що має коригуватися з урахуванням змін реальної дійсності і співвідноситися за своєю динамікою з поточним станом внутрішнього та зовнішнього середовища будь-якої етнічної групи. У зв’язку з цим хотілося б зауважити, що оптимізація концепції національної безпеки є перманентною.
Більше того, оскільки концепція національної безпеки віддзеркалює всю сукупність постійно породжуваних світом загроз для того чи іншого етносу, то створення умов для їх нейтралізації є процесом нескінченним – перманентним.
Крім того, загрози з боку реальності для певного етносу позбавлені будь-яких умовностей (чим, власне, і характеризується дійсність). А отже відповідь на них має бути адекватною, без сентиментів. Тому концепція національної безпеки не може обтяжуватись будь-якими умовностями, навіть якщо вони вважаються найголовнішими у суто людських стосунках. Сучасна історія переконливо довела, що здорова держава керується пріоритетом свого виживання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?