Курсова робота «Сказ у Львівській області»

З предмету Ветеринарна медицина · додано 06.05.2014 18:42 · від Juliettus · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 ст. Розділ 1. Огляд літератури 1.1. Епізоотологія сказу тварин 6 ст. 1.2. Діагностика хвороби 14 ст. 1.3. Загальні і спеціальні заходи боротьби зі сказом тварин 22 ст. Розділ 2. Матеріали і методи досліджень 28 ст. Розділ 3. Результати досліджень 3.1. Епізотичні особливості виникнення та поширення сказу тварин у Львівській області 29 ст. 3.2. Порівняльна оцінка ефективності методів діагностики сказу тварин 31 ст. 3.3. Аналіз стану виконання заходів боротьби зі сказом тварин у Львівській області 36 ст. Висновки і пропозиції виробництву 40 ст. Список використаної літератури 42 ст.

Висновок

Аналізуючи структуру захворюваності тварин на сказ у Львівській області та враховуючи кількість випадків захворювання м`ясоїдних і синантропних тварин, вважаємо, що існують передумови виникнення перехідних або змішаних вогнищ – природно-антропургічних, основними причинами цього є: синантропізація диких тварин та здичавіння домашніх – котів та собак, залишених господарями.
Поряд з основним джерелом збудника сказу – лисиць, підвищується роль собак, котів, вовків та єнотовидних собак в епізоотичному процесі.
За останні роки в Львівській області намітилось динамічне збільшення кількості неблагополучних пунктів та захворілих в них на сказ тварин.
Спеціалісти вірусологічного відділу Львівської обласної лабораторії державної ветеринарної медицини для діагностики сказу застосовують метод мікроскопії на виявлення тілець-включень Бабеша-Негрі, метод прямої імунофлюоресценції та біопробу на мишах. Імунофлюоресцентний метод дослідження є найбільш надійним і дозволяє в короткий термін підтвердити діагноз.
Слабкими ланками в системі заходів боротьби з рабічною інфекцією є недостатня робота щодо ліквідації безпритульних тварин (котів і собак) і зменшення популяції лисиць, а також не виконання в повному обсязі щорічної вакцинації собак та відсутність проведення оральної імунізації представників дикої фауни
У Львівській області особливо неблагополучними щодо сказу зі значним пощирення захворювання є: Сколівський, Старосамбірський, Турківський, Самбірський, Перемишлянський та Бродівський райони.
Необхідно проводити пероральну імунізацію диких м'ясоїдних вакциною '' Робіліс'' в Львівській області згідно з інструкції щодо її використання, а не при обмеженій кількості доз та порушенням вимог інструкції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?