Дипломна робота «Організація ветеринарно-санітарних заходів та ветеринарно-санітарна експертиза молока при лейкозі великої рогатої худоби у всіх господарствах незалежно від форми власності і відомчого підпорядкування дубровицького району»

З предмету Ветеринарна медицина · додано 06.05.2014 18:07 · від Juliettus · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Реферат. .3 2. Вступ. .4 3. Мета і завдання роботи .6 4. Огляд літератури .8 4.1. Етіологія лейкозу великої рогатої худоби .8 4.2. Епізоотичні особливості лейкозу .14 4.3. Методи діагностики лейкозу .18 4.4. Заходи щодо профілактики та ліквідації лейкозу великої рогатої худоби.26 5. Власні дослідження .33 5.1. Ветеринарно-санітарний стан і епізоотична ситуація щодо лейкозу великої рогатої худоби на об‘єктах ветеринарного нагляду Дубровицького району Рівненської області .33 5.2. Епізоотичні особливості виникнення і поширення лейкозу великої рогатої худоби у господарствах Дубровицького району.42 5.3. Оцінка клінічного, патологоанатомічного, серологічного і гематологічного методів діагностики лейкозу.47 5.4. Заходи, проведені в господарствах Дубровицького району щодо оздоровлення великої рогатої худоби від лейкозу .53 5.5. Особливості ветеринарно-санітарної експертизи молока при лейкозі.59 5.6. Розрахунок економічної ефективності проведених ветеринарних заходів .65 6. Охорона праці .71 7. Цивільна оборона.76 8. Висновки і пропозиції виробництву.82 9. Список використаної літератури .

Висновок

Висновки
• До проведення робіт ветеринарно-санітарного призначення допускаються люди фізично здорові, котрі пройшли медичний огляд, вивчили правила експлуатації технічних засобів і ознайомлені з вимогами щодо зберігання, транспортування і застосування отрутохімікатів.
• Інструктаж на робочому місці проводить ветеринарний спеціаліст вищої або середньої кваліфікації, котрий безпосередньо керує ветеринарно-санітарними роботами.
• Особи, що працюють з хімреактивами мають бути забезпечені спеціальним одягом відповідно до типових норм. Допускати їх до роботи без спецодягу і захисних пристосувань забороняється. Персонал, який систематично зайнятий на ветеринарно-санітарних роботах повинен періодично, не рідше 1 разу на 6 місяців проходити медичний огляд.
• Організувати проведення спеціальних занять, лекцій, семінарів з питань охорони праці і техніки безпеки на базі районного управління державної ветеринарної медицини під час проведення виробничих нарад спеціалістів районної мережі
• Головному державному інспектору ветеринарної медицини району посилити контроль за проведенням і реєстрацією інструктажів з техніки безпеки на робочому місці в установах державної ветеринарної медицини і господарствах району.
• Забезпечити працівників державної ветеринарної медицини, котрі зайняті на виконанні ветеринарно-санітарних робіт необхідним спецодягом і взуттям та засобами особистої гігієни відповідно до типових норм.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?